Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Vista Mingo gibi bir adam. Yani 4. Komutan desen haksızlık olur, 3. Komutan desen içine sinmez. Ama 4'ten ziyade 3'e yakındır. Dolayısıyla Pros gibi biri Vista'nın karşısında duramaz. Pedro'ya benzemez bu iş.

İşte o denge YC1=YC1 denildiğini görmedim. Sıralama dahi fanlar tarafından uydurulma. En barizi Ace'e 2. komutan denmesi direkt. Oda'nın pek aralarında güç dengesine taktığını sanmıyorum. Beckman'ı Shanks ayarı bir adam dahi görebiliriz. 7 8 güçlü adamdan ve gerisi Mihawktan korkan tayfadan oluşan Shanks tayfası ile bilmem kaç küsür çocuğu olan Big Mom'ın, kaç tane Novası olan Kaidonun denk gidebilmesi için güç dengeleri oynamalı. Yarın bir gün şaşırmayalım derim :)
Ben de onu sayısal olarak görüyorum işte. Belki Shiryuu, Katakuriyi alır ama sanmıyorum ki diğeri alsın.

Bak bence dengeler o kadar da önemli değil. Bozulacak çünkü. Bunu yapacak iki korsan var: Luffy ve Teach . Hem Shanks'ın sanmıyorum ki tayfadı o kadar olsun.
Arkada eğlenenlerin sayısı çok fazla. Ayrıca marineforda geldiği kadroda bile Rockstar yok. Merak etme yani hemşerim Big Mom'ın çocukları boş kalmaz.

Ben de onu sayısal olarak görüyorum işte. Belki Shiryuu, Katakuriyi alır ama sanmıyorum ki diğeri alsın.

Bak bence dengeler o kadar da önemli değil. Bozulacak çünkü. Bunu yapacak iki korsan var: Luffy ve Teach . Hem Shanks'ın sanmıyorum ki tayfadı o kadar olsun.
Arkada eğlenenlerin sayısı çok fazla. Ayrıca marineforda geldiği kadroda bile Rockstar yok. Merak etme yani hemşerim Big Mom'ın çocukları boş kalmaz.
Shanks Elbaf yöneticisi deniyor. Olursa arkası sağlam olur. Bak o dengeler :D

Neden hortlamış bilmiyorum ama tartışıldığına sevindim arada kaynamıştı.

Wb ve kılıç fanlarını hesaba katmadın :)
Şimdi Vista'nın şansı bıraktığı izlenimden dolayı daha yüksek.Bu bir gerçek ama Perospero'nun hakkını yiyerek bunu söylemek doğru değil.Hakkı çok yeniliyor.

Hani manga yorumlamak vardır herkesin kendi fikri vardır elbet ama bu nasıl yorumlamaktır.Subjektiflikte bir yere kadar.Yeni lider olmak için öne atılan adam Daifuku'dan Oven'dan falan zayıf görülüyor böyle düşünenler var.Üstelik aldığı tek tepki Katakuri yüzünden olmuşken.Sen tatlı komutan ayarında bile değilsin gibisinden bir tepkiyle karşılaşmadı bile yani.Seviyesinin yüksekliği daha nasıl görülebilir.Ben kraker sonrası en güçlü olduğunu düşünüyorum.Germa'yı öyle çaresiz bırakmakta herkesin harcı değil.

Pedro'ya kol verdi diye adam gömmekte garipmiş.Sanki Pedro kendi yeteneğiyle birşeyler yapmış gibi.Üzerine o kadar güçlü patlayıcı yükleyen her adam aynı şeyi çoğu kişiye yapabilir.Belli bir kalibrenin üstündeyse.İşi yapan bomba.Güçlü bir patlayıcıysa bu normal.Gördük tamatebako nelere yol açtı Mom tayfası gidici olduğunu düşünüyordu.Patlamanın şiddetini de gördük.O mesafeden kol gitmesi anormal değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık