Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Velet Katakuri":ehe: Velet dediğin adam orda Germa 66 avliyor.:ehe:

Dogru timeskip öncesi supernovalar alamiyordu Px'leri.:ehe: Px'yi alsın diye timeskip sonrası apoo seviyesi olsun.:ehe:
virgül koymamışım oraya ''1 numaralı velet, Katakuriye yenildi diye eziklemeyin'' yazaktı normal şartlarda orada :D

Bende onu diyorum timeskipten öncesinde niye kaldın sen yahu?? Yeni Dünya'dayız haberin varmı?

Farkedememişim kusura bakma.:ehe:
Galiba fazla Supernova vs Kizaru izlemişim.:ehe:
2 senede o süpernovalarda güçlendi tabi şuan İchiji,Drake falan çok rahat alır demiyorum..Ama Pasifistaların saldırılarını yemeyecek kadar hızlılar ve Sanji'nin suitsiz Diable hasarını verebilirler..Valla bu durumda süpernovaları geç de sen Pxleri fazla büyütüyorsun gibi geldi..Geçtik o kısmı Px'ler çöp asker modundalar şuan..

Atıyorum Drake kendisinin 2 yıl önceki haline çeyrek falan atar durumdır şu an zaten.

2 senede o süpernovalarda güçlendi tabi şuan İchiji,Drake falan çok rahat alır demiyorum..Ama Pasifistaların saldırılarını yemeyecek kadar hızlılar ve Sanji'nin suitsiz Diable hasarını verebilirler..Valla bu durumda süpernovaları geç de sen Pxleri fazla büyütüyorsun gibi geldi..Geçtik o kısmı Px'ler çöp asker modundalar şuan..

Atıyorum Drake kendisinin 2 yıl önceki haline çeyrek falan atar durumdır şu an zaten.
Yok yok Px'leri büyüten yok.:D Bir logia saldirıları var. He eger Vegapunk 2 amiralin(Kizaru ve Saka'nın) meyvelerini Px'ye %100 entegre edip Px'lerin logia olmasını sağlarsa işler karışır.

Son düzenleme:

Funduska

Bunlar babadan oğula çöpler,yine turnusol kağıdı gibi bir konu daha.

Kk seviyesi en son 14 oyken şimdi 15 oy olmuş:D Keske Bm'nin ona attiğı yumruğu 2mislini ona ödetseydi her yere "Judge Kk seviyesidir!!" diye yazsaydım.:(

Şu oğullari ile 4 Vinsmoke bireyi(Sanji hariç) Bir yonkou veya amiral etmez. Ölüme meraklı olan çok karekter mevcut ama gel gör ki bizim Judge ölüm için aglasın. Yahu bu adama Kizaru'nun kafasına mermi sıkan eleman seviyesi diyorum.

Edit: Farklı düşününce ağlamasına hak verilebilir "ağlama" bölümünü es geçerek okuyunuz. Tam emellerini gerceklestirecekken bir hata çıkar ve bu hata sana çok pahalıya patlar.

Kk seviyesi en son 14 oyken şimdi 15 oy olmuş:D Keske Bm'nin ona attiğı yumruğu 2mislini ona ödetseydi her yere "Judge Kk seviyesidir!!" diye yazsaydım.:(

Şu oğullari ile 4 Vinsmoke bireyi(Sanji hariç) Bir yonkou veya amiral etmez. Ölüme meraklı olan çok karekter mevcut ama gel gör ki bizim Judge ölüm için aglasın. Yahu bu adama Kizaru'nun kafasına mermi sıkan eleman seviyesi diyorum.
KK seviyesi olan Roger Linlin'e bulaşmaktan kaçınmış. Bu açıdan sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık