Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Zoro

Kim kazanır?

• Vergo

Kullanılan: 11 22.4%
  • Zoro

Kullanılan: 35 71.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 3 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    49

Graykhan

Zoro en dayanıklı 2. karakter şu an seride. 1- Bobby Funk, 2-Zoro, 3- WB şeklinde bir izlenim var. 2 yıl sonra Zoro Bobby'i geçti ise fena, çok fena olur hem de. :(
Şu yaptığın dayanıklılık sıralamasını ben yapsam Bobby Funk ilk 10 a giremez : ) Whitebeard ı 1 e alırım 2 yede sakazukiyi heralde 3 ve sonrası için düşünmek lazım. Zoro ve blackbeard da ilk 10 nun arasında olur.

Şu yaptığın dayanıklılık sıralamasını ben yapsam Bobby Funk ilk 10 a giremez : ) Whitebeard ı 1 e alırım 2 yede sakazukiyi heralde 3 ve sonrası için düşünmek lazım. Zoro ve blackbeard da ilk 10 nun arasında olur.
Vereceği cevap balta Boby Funk'ı kesemedi ama Wb'yi basit erler bile kesti :D

Şöyle diyeyim, Squardo o kılıcı Bobby Funk'a sokmaya çalışsa kılıç kırılırdı. :) Adamdan kan almak için ekstra şeyler yapman gerekiyor. Haşşoken ile saldırmak gibi mesela, doğrudan vursan bir şey olmaz ama enerji dalgası yollarsan anca zarar görüyor. :)

Graykhan

Şöyle diyeyim, Squardo o kılıcı Bobby Funk'a sokmaya çalışsa kılıç kırılırdı. :) Adamdan kan almak için ekstra şeyler yapman gerekiyor. Haşşoken ile saldırmak gibi mesela, doğrudan vursan bir şey olmaz ama enerji dalgası yollarsan anca zarar görüyor. :)
Squardo örneğini vereceğini biliyordum :) onun haki bilip bilmediğini veya haki seviyesini biliyormuyuz? ve whitebeard ın orda silahlanma haki kullanıp kullanmadığını? bobby funk zaten arenada silahlanma hakisi kullanıyor öyle durup dururken o kadar sağlam değil. Ayrıca öyle seride bu zaman kadar gördüğümüz en dayanıklı kişi olsa luffy nin tek attığı sai ye yenilmezdi, o tünelin başında da dofun klonuna karşıda başarısız olmazdı. C bloğun en ii ihtimal 5. olan kişiden bahsediyoruz. benim şahsi fikrim tekrarlıyorum şuan serideki karakterler arasında dayanıklık açısınan ilk 10 giremez

Zoro çok zor da olsa alır diyenlere şiddetle katılıyorum. O zaman şu şartlarda luffy de doflamingoyu alamaz, gördüğümüz dof çok güçlü ama alacak.. yani her arcta seviye atladığına göre tayfa ve aslında zoronun rakibi vergo iken , yaşasaydı rahmetli, zoro alırdı vsyi :)

Graykhan

Vereceği cevap balta Boby Funk'ı kesemedi ama Wb'yi basit erler bile kesti :D
Manga 569 dan bakabilirsin whitebeard a kılıç saplayabilenler pek er e benzemiyor: ) birinin birine silahlanma hakisi galip gelip, baltadan darbe almadı diye onu serinin en dayanıklısı yaparsak biraz adaletsiz olur öyle değilmi hele ki Gol D roger an darbeler almış ve onlara rağmen pata pat kalmış birinden dayanıklı görürsek daha bir başka.

Manga 569 dan bakabilirsin whitebeard a kılıç saplayabilenler pek er e benzemiyor: ) birinin birine silahlanma hakisi galip gelip, baltadan darbe almadı diye onu serinin en dayanıklısı yaparsak biraz adaletsiz olur öyle değilmi hele ki Gol D roger an darbeler almış ve onlara rağmen pata pat kalmış birinden dayanıklı görürsek daha bir başka.
Zaten ben öyle düşünmüyorum ki sana vereceği cevabı söyledim.Bence de Wb hayvani derecede dayanıklıydı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık