Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Zoro

Kim kazanır?

• Vergo

Kullanılan: 11 22.4%
  • Zoro

Kullanılan: 35 71.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 3 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    49

Roronoa Zoro

Pica Dof'dan sonra en güçlü adam olabilir denilirken; Zoro gafasına gafasına gömünce yok sayılan birine dönüştü. Allah Zoro ile dövüşeni Korsanfan ailesinden korusun.

İlk önce hiç bir şeyini görmedik deyip sonra bu çıkarımı yapmak çok ters kalıyor bence. Vergo denen adam 13 yıl önce Pica seviyesindeki adamı(her ne kadar Roci önceden hasar almış olsa da) 2 hamlede felç etti. Şimdi Picaya zorlanmayan Zoro(Luffy yardım etmese 300 yıl gerçek bedeni arardı Zoro) Vergoyu yener diyorsun.

Ankete gelecek olursak Vergo zorlansa bile kazanmayı bilir.
Hiç birşeyini görmedik demekle tam güç görmedik demek arasında bayağı bi fark var ve seninde bu farkı anlayacak çapta bir arkadaş olduğunu biliyorum. Şimdiye kadar yaptıkları Zoro için bu çıkarımı yapmama yetti yenemese bile denk bir şekilde dövüşeceği garanti benim açımdan ha Zoro karşısında rakibi ile arasında uçurum yoksa ne yapıp ne edip yenecek tipte bi adam olduğundan bana göre Vergo'nun helvasını yeriz. Mr1 de bayağı ezmişti Zoro'yu tek kesişe gitti Vergo'da o kadar zorlarsa Zoro'yu çok fantastik bir teknikle yere yıkılacaktır bence.

Ayrıca aptal aptal Zoro'yu seviyorsunuz tamam ama Vergo bu yaa şaçmalamayın tarzı yorumlar atan arkadaşlar bi bitse ah bi bitse onlar ne güzel olacak buralar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık