Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Veletlerin Savaşı

Veletlerin savaşı nasıl sonuçlanız?

• Oden, keser atar

Kullanılan: 4 13.8%
  • Linlin, Oden'in de üstünden geçer

Kullanılan: 15 51.7%
  • Dövüş bitmeden Ryuma gelir

Kullanılan: 10 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    29
Eline sağlık dostum çok güzel bir konu hazırlamışsın.

Senin de belirttiğin gibi o yaşlarda Oden, hakisini inanılmaz şekilde kontrol ediyor ki bunun o kadar da kolay bir şey olmadığını Zoro gibi haki canavarı birini kolunu Enma'ya kaptırdığı sırada görmüştük .d
Enma bu efendim boru değil sonuçta.

Saf güç anlamında velet Linlin, velet Oden'i parçalayacaktır. Ancak bu sadece konu saf güç olduğunda gerçekleşir. Sen eğer velet Oden'in eline o iki muhteşem kılıcı verirsen, çıplak elleriyle dövüşen minik Linlin'ciğim şiş kebapa döner.

Bakın efendim, bu kılıçlar yetişkin Kaido'yu yarmış geçmiş; minnak Linlin'e bana mısın der mi?

Eline sağlık dostum çok güzel bir konu hazırlamışsın.

Senin de belirttiğin gibi o yaşlarda Oden, hakisini inanılmaz şekilde kontrol ediyor ki bunun o kadar da kolay bir şey olmadığını Zoro gibi haki canavarı birini kolunu Enma'ya kaptırdığı sırada görmüştük .d
Enma bu efendim boru değil sonuçta.

Saf güç anlamında velet Linlin, velet Oden'i parçalayacaktır. Ancak bu sadece konu saf güç olduğunda gerçekleşir. Sen eğer velet Oden'in eline o iki muhteşem kılıcı verirsen, çıplak elleriyle dövüşen minik Linlin'ciğim şiş kebapa döner.

Bakın efendim, bu kılıçlar yetişkin Kaido'yu yarmış geçmiş; minnak Linlin'e bana mısın der mi?
Yetişkin Kaido'yu Kiku'nın kılıcı da yarıyor. Enma'nın lekelenen onurunu daha fazla hatırlatmayalım.

Hayda... Efendim o konu çok şaibeli. Ben hala orada Kaido'nun yarılmasını Oden korkusuna bağlıyorum. Yani benim için "Enma, Kaido'yu öyle bir yarmış ki adam hatırlayınca kürdan bile derisini delip geçiyo."
Bu daha kötü.
Linlin'in travması sevdiği birinin resminin hasar görmesiyken Kaido'nunki Oden'in açtığı uf. İki yonkpu arasındaki uçurum aha da bu. Yani Linlin, Oden'e ve kılıçlarına yemekten önce "Oden'i kılçığıyla mı yesem kılçıksız mı yesem?" diye bakar.

Bu daha kötü.
Linlin'in travması sevdiği birinin resminin hasar görmesiyken Kaido'nunki Oden'in açtığı uf. İki yonkpu arasındaki uçurum aha da bu. Yani Linlin, Oden'e ve kılıçlarına yemekten önce "Oden'i kılçığıyla mı yesem kılçıksız mı yesem?" diye bakar.
Linlin duygusal bir hanımefendi. Elbette travması böyle olacaktı. Kaido dediğimiiz adamsa hödüğün teki, ölümden de korkuyor napsın.
Neyse asıl söyleyeceğime geleyim: Ne kılçığı ya adfsdfasd Linlin'ciğim saf güçle Oden'i indirmeye koştuğu sırada artık tek travması Carmel hanım olmayacaktır .d

Valla velet haliyle oden daha hızlı haki kullanabiliyor ve akıllı. Linlin ise çıldırmış ve aklını kullanamıyor. Odenin veletliğinin de nasıl bir canavar olduğunu biliyoruz. Bence kafa kafaya dövüşürler. Linlin bir ayıyı öldürse de aynını taş atarak oden de yapıyor. Ben velet odenin de dev köyünü yok edebileceğini düşünüyorum. Bu sebeple dövüş sonlanmadan ryuma gelir diyorum.

2 canavar çocukta 40 dakika falan yenişemeden dururlar. Ryuma gelir ikisini toplamda tek kılıç hamlesiyle 2 ye bölüp yoluna devam eder.

Linlin duygusal bir hanımefendi. Elbette travması böyle olacaktı. Kaido dediğimiiz adamsa hödüğün teki, ölümden de korkuyor napsın.
Neyse asıl söyleyeceğime geleyim: Ne kılçığı ya adfsdfasd Linlin'ciğim saf güçle Oden'i indirmeye koştuğu sırada artık tek travması Carmel hanım olmayacaktır .d
Tabiki. Sonuçta yediği insanları travması yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık