Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vegapunk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 81.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 29 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    159
Teknolojisinin 500 yıl ötesinde olduğu söyleniyor bence bu bile yeterli. Umarım bunu karşılar sadece yeni silahlarını gösterip de kenara atmaz bu karakteri.
Uçmaya gerek yok derken yani ne bileyim aslında olabilir de kanlı canlı bir insan çıkmasını tercih ederim. Öyle robot falan olmasun yani.

O değiode bir de bakıyormuşsunuz kadın çıkıyormuş sldpdldldld

İkinci Yamato şoku

bu adam şeytan meyvelerinin ruhunu nesneye aktarma ve yapay meyve üretme gibi şeyler yapıyor. bu iki durumda ruh ile alakalı (yapay meyveden emin değilim) acaba sadece meyvesi ruhu değil aynı zamanda insan ruhunuda bedenden çıkarıp başka yere aktarabiliyor mudur yapabiliyorsa aktarmış mıdır merak ettim.

Silinmiş Üye

Uçmaya gerek yok derken yani ne bileyim aslında olabilir de kanlı canlı bir insan çıkmasını tercih ederim. Öyle robot falan olmasun yani.

O değiode bir de bakıyormuşsunuz kadın çıkıyormuş sldpdldldld

İkinci Yamato şoku
Çocuk seni döverim. Bu adama nasıl seslenildiği belli sen üstüne ne diyon. Bak zaten dediğin gibi yamatodan sonra şüphelenmeye başladım her şeyden beni iyicene deli etme :(

Silinmiş Üye

Şu Dressrosa'daki cüceler ile balık adam kırması olabilir gibime geliyor.
La pirana bıraksana peşimi A:DSA:DSA Yeminimi bozdum lan bu adam beyin falan çıkmayacak jilet gibi yavuz döşü kıllı biri çıkacak lan. Tornacı yaptınız adamı şekilden şekile girdi yaov. :artiz:

Yakında ayyy vega dersiniz ben sizin ciğerinizi biliyom olum. Yıkılmam lan ben :(

La pirana bıraksana peşimi A:DSA:DSA Yeminimi bozdum lan bu adam beyin falan çıkmayacak jilet gibi yavuz döşü kıllı biri çıkacak lan. Tornacı yaptınız adamı şekilden şekile girdi yaov. :artiz:

Yakında ayyy vega dersiniz ben sizin ciğerinizi biliyom olum. Yıkılmam lan ben :(
Tokatlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık