Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Yalnız @Eru Crowley, benim bildiğim tek bir meyvede sadece bir özellik barınabiliyor. Mesela Gölge Gölge no Mi diye bir meyve sadece gölgeye hükmediyor, bu gücü geliştirmek sana kalmış. Yani Gölge + Karanlık + Deprem vs. özellikleri tek bir meyveye yükleyemiyorsun.

Yalnız @Eru Crowley, benim bildiğim tek bir meyvede sadece bir özellik barınabiliyor. Mesela Gölge Gölge no Mi diye bir meyve sadece gölgeye hükmediyor, bu gücü geliştirmek sana kalmış. Yani Gölge + Karanlık + Deprem vs. özellikleri tek bir meyveye yükleyemiyorsun.
İşin komik yanı burada zaten. Varolabilecek en güçlü meyve bu olur işte, diğer meyvelerden farkı olur.

İşin komik yanı burada zaten. Varolabilecek en güçlü meyve bu olur işte, diğer meyvelerden farkı olur.
Bence her meyvenin farklı işlevi var, mesela Teach'in meyvesi, meyveleri absorbe ediyor. Bu sayede Gura Gura'yı içine hapsetmiş olabilir. Yani bu meyvesinin özelliği, tek bir özelliği. Ha Oda sadece bu meyveye özel olarak bilyon tane özellikli bir meyve ortaya çıkarır falan, orasını bilmem.

Ya Yok ol Yok ol meyvesi cidden olabilir diye düşünüyorum meyveyi açıklayayım : Meyve kişinin elinin önüne küçük bir portal açıyor (portal büyüyebilir hatta o portaldan ev bile yapılabilir ) ve haki tabanlı yada logia türü meyveye sahip olmayan kişilerin o portala ellerinin kollarının vücütlarının herhangi bir yerinin vb girmesi sonucu açılan diğer portalda yere düşüyor (tamamen kesilerek) hatta isterse portalın içinde bile bırakabilir. haki tabanlı saldırılarda ise portala vurduklarında kendilerine vuruyormuş gibi hissediyorlar . eğer kullanıcı isterse kendisine atılan topu aynı hızda portallara geri gönderebilir vb vb .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık