Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Roronoa Zoro

Meyvelerin sınırı var. Tabi bu her kullanıcıda aynı değil ama bunun sebebi meyve değil kullanıcı. Noob kullanıcı meyvenin sınırına varamaz doğal olarak. :(
Meton hayal kırıklığına uğradım, ben sınır yok demedim ki. Maru de Dame na Ossan 1 tane bariyer yaptığını söyledi ben ona karşı çıktım :(

[YOUTUBE]30F5gMpbAzI[/YOUTUBE]

Söyliyim mi tam yeri yoksa kendin bulur musun?
Ferit, eğer 1 tane bariyer yapabiliyorsa, nasıl oluyor da merdiven şeklinde bariyer yapabiliyor? Bana bunu açıkla haklısın diyeyim.
Merak edenlere 773. bölüm.

Roronoa Zoro

Merdivenin kopuk bir kısmı mı var? Manga sayfası attık ona bile itiraz. Eski markoyu hatırlattın bana wtf. yapma yazık sana da.
Maru de Dame na Ossan lütfen, mangaların yanlış çevirildiğini sende biliyorsun, attığın sayfa mangapanda. Onu geçtim açıkla lütfen, merdivenler-"ler" nasıl 1 bariyer oluyor? Ayrıca beni nasıl Marco ile bir tutarsın, çok kırıldım.

Maru de Dame na Ossan lütfen, mangaların yanlış çevirildiğini sende biliyorsun, attığın sayfa mangapanda. Onu geçtim açıkla lütfen, merdivenler-"ler" nasıl 1 bariyer oluyor? Ayrıca beni nasıl Marco ile bir tutarsın, çok kırıldım.
Merdivenler ne lan merdiven yapıyor işte tek bir tane. Şekili düz olacak diye bir şey mi dedik? Tek bir tane "cisim" yapıyor. Hem önünde hem arkasında ayrı ayrı iki tane merdiven yapamıyor yani. Veya hem önünde bariyer çıkarayım arkasında bağlantısız ayrı bir tane çıkarayım olmuyor. Bağlantılı olduktan sonra istediği şekli veriyor. Bilal'e anlatır gibi anlattım daha ne yapayım :( Şimdi aç şarkıyı bir kere daha dinle kendine gel.

Roronoa Zoro

Merdivenler ne lan merdiven yapıyor işte tek bir tane. Şekili düz olacak diye bir şey mi dedik? Tek bir tane "cisim" yapıyor. Hem önünde hem arkasında ayrı ayrı iki tane merdiven yapamıyor yani. Veya hem önünde bariyer çıkarayım arkasında bağlantısız ayrı bir tane çıkarayım olmuyor. Bağlantılı olduktan sonra istediği şekli veriyor. Bilal'e anlatır gibi anlattım daha ne yapayım :( Şimdi aç şarkıyı bir kere daha dinle kendine gel.
1 tane deyince, tek bir dörtgen bariyer demek istedin sandım, teknik olarak merdiven 1 adet bariyer değil, bariyerler bütünüdür. Ama neyse haklısın Maru de Dame na Ossan.

Şarkıyı göremiyorum ama Ferit yeterince açıklayıcı sanki.
Zaten Robin'in merdiveni iptal etmekle ikinci bir bariyer açma arasında kalması yeterliydi.
:(

Roronoa Zoro

Neyse "İki insan arasındaki en uzak mesafe yanlış anlaşılmadır." deyip bu konuyu kapatıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık