Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vahşi Doğa

Ben de atacaktım tam, uzun yıllardır takip ederim, çok güzel bir kanal, tatlı da bir mizahı var, eğitici de.
Aşırı eğlenceli kanal, keşfedince tüm videolarını binge yapıp geçmiştim direkt.

ırkçılık doğamızda var galiba, 2 milyon yıllık neandertellerin soyunu tüketmişiz
O iş öyle değil ya, birbirini ortadan kaldırma falan yok ortada son verilere göre. Çevreye ve şartlara daha çok uyum sağlayan hayatta kalmış sadece. Sapienlerin aşırı sosyalliği çevresindeki her şeye baskın geliyor bir noktadan sonra.

Vahşi doğa konusunda doğadan kendini soyutlamış insan türlerini konuşmayalım neyse.

Bu arada ayı alır her türlü.

O iş öyle değil ya, birbirini ortadan kaldırma falan yok ortada son verilere göre. Çevreye ve şartlara daha çok uyum sağlayan hayatta kalmış sadece. Sapienlerin aşırı sosyalliği çevresindeki her şeye baskın geliyor bir noktadan sonra.
Neandertaller homosapiensden büyük ihtimalle daha zekiler. Beyinleri çok daha büyük. Ama dediğin gibi homosapiens çok daha sosyal olduğu için neslini devam ettirebilirken Neandertaller ettiremiyor.

En fazla insan öldüren memeli Su Aygırı. Afrika kıtası içerisinde her yıl ortalama 3.000 insan hayatını su aygırı saldırısı sebebiyle yitirmektedir.

Kaynak: https://evrimagaci.org/insanlari-en-cok-olduren-hayvanlar-hangileridir-2275
Sivriler, insanlığın gerçekten en büyük düşmanları.

Neandertaller homosapiensden büyük ihtimalle daha zekiler. Beyinleri çok daha büyük. Ama dediğin gibi homosapiens çok daha sosyal olduğu için neslini devam ettirebilirken Neandertaller ettiremiyor.
Hem çoğalma hem de öğrenilen bir bilginin hızlı şekilde yaygınlaşması ve fikir alışverişi sayesinde çok hızlı bir mekanik gelişim var.

• Like
Tepkiler: Vvv
Neden zebra gibi bazı hayvanlar evcilleştirilemezken neden at gibi hayvanlar evcilleştirilebildi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık