Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vahşi Doğa

Kaplan tabii ki Aslandan çok daha güçlü. Bunu ben de biliyorum. Ama insanların büyük bir çoğunluğu bunu bilmiyor. Sokağa çıkın 10 kişiye sorun 9 u Aslan der. Genel kültür amacıyla paylaştım o yazıyı daha çok.
Fil de Gorilden çok daha güçlü ama tartışması oldu bugün. Demek ki oluyor yani.
Niye alıngan bir tavırla açıklama yapıyorsun dostum. Yazarken aklıma gelmedin bile. Gayet basit bir şey dedim hiç kimseyi hedef göstermeden. İnsan herhangi bir konuyu tartışabilir keza kolpa muhabbetler hiç bitmez. Tartışacak bir şey yok dememin sebebi konunun sonucunun çok net olmasından ötürü.
Seni 57'de durduran ne oldu?
Yürek tanrısından sonrasını yazma gereği duymadım

Netflixte bununla ilgili güzel belgeseller var.72 tehlikeli hayvanı şampiyonlar ligi grup aşamasına sokup kazananı belirliyorlardı belgeselde. :) Tabii en güçlü olanı değil insanlar için en tehlikeli olanları seçmişler.Güç olarak bakarsak karada 1- Fil 2- Gergedan 3- Su aygırı diye biliyorum ama üçüncüden emin değilim kutuplarda da güçlü hayvanlar var.

Suyun içinde su aygırı kadar tehlikeli canlı yok ama karada işler değişiyor.Aslanlara denk gelirlerse çok zorluyor aslanlar ama dişleri çok tehlikeli aslanlar ciddi bedeller ödeyebiliyor.Bazı aslan sürüleri filleri avlamayı bile tecrübe edinmiş sürekli onları avlamaya çalışıyor belgeselleri var.Gergedanlar yavru halleri haricinde pek düşmanları yok sadece yavrularına saldırabiliyorlar ben yetişkin tek gergedana yırtıcı bir hayvanın saldırdığı belgesel izlemedim belki vardır ama ben görmedim.

Suyun içinde su aygırı kadar tehlikeli canlı yok ama karada işler değişiyor.Aslanlara denk gelirlerse çok zorluyor aslanlar ama dişleri çok tehlikeli aslanlar ciddi bedeller ödeyebiliyor.Bazı aslan sürüleri filleri avlamayı bile tecrübe edinmiş sürekli onları avlamaya çalışıyor belgeselleri var.Gergedanlar yavru halleri haricinde pek düşmanları yok sadece yavrularına saldırabiliyorlar ben yetişkin tek gergedana yırtıcı bir hayvanın saldırdığı belgesel izlemedim belki vardır ama ben görmedim.
Sürü olarak bakarsan işler değişir sırtlanlar hepsini kaçırıyor mesela avladığı hayvanı bile bırakıp gitmeyi tercih ediyor.Bireysel olarak bakmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık