Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vagabond

Miura yüzünden bence.
En sevdiğim manganın geri dönecek olması sevindirdi.
Vagabond > Berserk.
Vagabond çok merak ediyorsan Musashi üçleme filmleri var onu izleyebilirsin.Neyin sonuna karar verememiş bu adam onu da anlamıyorum.100 senedir edebiyat,tarih,sinema sonunu nasıl bağlayacağını söylemiş bir şekilde yani.Eski köye yeni adet getirmeye çalışıyor sanırım.

Berserkten sonra buna başladım hızlıca. Bi 75 bölüm kadar okudum ama bir türlü bağlanamadım seriye. Kötü de değil aslında ama... Bazı karakterleri aşırı sinir ondan sanırım :s

Berserkten sonra buna başladım hızlıca. Bi 75 bölüm kadar okudum ama bir türlü bağlanamadım seriye. Kötü de değil aslında ama... Bazı karakterleri aşırı sinir ondan sanırım :s
Kojiro'nun hayatının işlendiği kısımlar beni seriye bağlayan bölümler oldu. Kendisi sanırım fav karakterim serideki. Ayrıca Musashi'nin ve diğer bir çok karakterin olgunlaşmasını ve değişmesini okumak zevkliydi. Hele ki bayağı bayağı çiftçilikle uğraşılan koca bir arc'dan bu kadar zevk alacağımı düşünmüyordum. Berserk kişisel olarak bana daha çok hitap eden bir seriydi ama Vagabond da kesinlikle çok güzeldi.

Matahachi denen lalenin Annesinin ölümüne üzüleceğimi hiç beklemiyordum okurken hep ölmesini istediğim halde üzüldüm. Matahachi'ye ise hala kılım. Herif yaşlandığında bile arkadaşı üzerinden para kazanıyor :s

Bu manga final yaptı mı?
Ufak bir araştırmayla şunu buldum.

Takehiko Inoue has revealed that he wants to draw the continuation of "Vagabond" quickly. The story is not yet complete according to a new interview. According to several reports, Takehiko Inoue has confirmed that he plans to continue working on Vagabond, much to the relief of the fandom.19 Mar 2023

Benim ingilizce çok iyi değil ama mangaka fandomu rahatlatıcı bir son planladığı ve üzerinde çalışmaya devam ettiği röportajını vermiş.

Son düzenleme:

327'ye ulaştım sonunda. Manga ucu açık bitirilmemiş, direkt bırakılmış. Mangakanın bıraktığı yerden devam edeceği söyleniyor, umarım tamamlar hikayeyi.

Mangada kılıcın yolu üzerinden karakter gelişimleri güzel işlenmiş. Hayat alan Musashi'den, hayat veren Musashi'ye dönüşümün yolculuğu.

https://myanimelist.net/manga/656/Vagabond

327'ye ulaştım sonunda. Manga ucu açık bitirilmemiş, direkt bırakılmış. Mangakanın bıraktığı yerden devam edeceği söyleniyor, umarım tamamlar hikayeyi.

Mangada kılıcın yolu üzerinden karakter gelişimleri güzel işlenmiş. Hayat alan Musashi'den, hayat veren Musashi'ye dönüşümün yolculuğu.

https://myanimelist.net/manga/656/Vagabond
Kapanış mahiyetinde bir sergi yapmıştı. Bakmadıysan ona da bakabilirsin.
"güneşin altında mağlubiyet almamış adam" :mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık