Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] V Rising

Tür: Hayatta kalma, Rol yapma
Çıkış Tarihi: 17 Mayıs 2022
Platformlar: Microsoft Windows
Yayınlayan/Geliştiren: Stunlock Stüdyosu

Hikayesi
Uzun zaman önce vampirler ve insanlar arasında büyük bir savaş yaşanıyor. Vampirler savaşta ezici bir üstünlük yakalarlar ve neredeyse insanoğlunun sonunu getiriyor. Fakat insanlar son bir yardım olarak ışığın gücünü kullanıyorlar. Işığa karşı zayıflıkları olan vampirler, bu zayıflık yüzünden kazanamayacaklarını anlıyorlar. Bunun sonucunda geri çekilip ışıktan uzak durmak için uzun bir uykuya yatıyorlar. Yıllar içerisinde insanlar savaşacak başka bir ırk bulamayınca kendi aralarında savaşmaya başlıyorlar. Yüzyıllar geçiyor. En sonunda uyuyan vampirler uykularından uyanıyor ve tekrardan tüm insanlığa hükmetmek için geri geliyorlar.

Oynanış
Biz de bu yeni uyanan vampirlerden birini kontrol ediyoruz. Türünde de yazdığı gibi bu bir hayatta kalma oyunu. Yani oyunda eşya toplayıp, inşa edip, avlana biliyoruz. Tabi bir vampiri yönettiğimiz için bir vampirin özelliklerine ve zayıflıklarına sahibiz. Kan emebilir, kara büyü yapabilir ve dönüşebiliriz. Oyunda ilerledikçe zamanla yeni büyüler, özel güçler, silahlar vb. şeyler elde edebilirsiniz. Fakat her vampirde olduğu gibi bizim de en büyük zayıflığımız güneş. O yüzden gündüzleri pek rahat dolaşamazsınız.

Güzel bir oyun olduğu için başlığını açmak istedim. Beğendim ve tavsiye ediyorum. Eğer sizde oynayıp sevdiyseniz forumca arada sırada oynayabiliriz.

Baya bir oynadım ama bir yerden sonra tekrara sarıyor. Benim oyunlarım boss kes boss yakınındaki madenleri topla itemlerini geliştir yine boss kes bu örgüde ilerledi. Köleleştirme muhabbeti çok ilgimi çekmişti ama kölelere de item yapmak eziyet gibi geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık