Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ufak Bilinmezlikler

Buggy ilk batıyor sonra gene su yüzüne çıkıyor ve yardım edin diye bağırıyor. Hem Luffy hem de Buggy olayını hata deyip geçmek lazım bence.
O zaman benim uydurduğum geçerliliğini koruyor tam olarak çekiç olmak zaman alıyor : P

Sormamın sebebi: Ottohime nin türü Japon balığı diye geçiyor :( Bunlar da yumurtlayarak çoğalıyormuş. Hem denizkızı hem de japon balığı ne alaka dimi :)
Bilgim yok ama önemli olan esinlenildiği türden ziyade seri içerisindeki türü. Yani Otohime'yi deniz kızı olarak tasarlamış ama açıklamayı balıkadam olarak yapmış. : ))

O zaman benim uydurduğum geçerliliğini koruyor tam olarak çekiç olmak zaman alıyor : P

Bilgim yok ama önemli olan esinlenildiği türden ziyade seri içerisindeki türü. Yani Otohime'yi deniz kızı olarak tasarlamış ama açıklamayı balıkadam olarak yapmış. : ))
Ben bu konu açılınca araştırmış oldum biraz. Öyle yazıyor. Bilemedim şimdi. Oda ilerde bu durumu açıklar herhalde. Antik silahlar konusu geldiğinde

Mesela Garp'ın yara izi de birçok yerde çizilmemiş. Oda buna cevap olarak nefret ettiği bir düşmanla karşılaşınca yarası sızlıyor ve ortaya çıkıyor :oleyo:

Yerimi aldım.

edit2: Bence ufak bilinmezliklerden biri de Luffy'nin hasır şapkasının o kadar savaşta zarar görmemesi. Arkasına attıp savaştığı bile oldu. Ya da kafasında çok kıvrak hareketlerde bulunduğu da oldu fakat hiç düşmedi, zarar görmedi.
Ya bence buna takılmamak azım, malum Oda zaten adam akıllı savaş çizmeyen birisi, şimdi mangaya Luffy'nin şapkasının ezildiğini yırtıldığını ya da bu gibi küçük şeyleri her defasında eklese seriyi iyice okuyamayız :D

Enel in attığı 200 milyon volt (tabi artık o dünyaya düşen bir yıldırım olur) luffi e geliyor luffi nin vücudu parçalanıp yanması gerekirken hiç bir şey olmuyor:eek::p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık