Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üstteki Üye Hakkında Bir Şey Yaz [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kill0ne
Forumda Sanji deyince aklıma gelen üye. Capori ve kuroashi'den bile daha fazla özdeşleşmiştir benim için. Mesajlarını görünce okurum, ayrıca adını hep kill zero one diye okurum doğru u bilmiyorum.

MoP
Yanılmıyorsam son zamanlarda tekrar yazmaya başladı, sanki ondan önce bir süredir ortalıkta yok gibiydi zira denk geldiğimde okuduğum bir üye. Belki OP'a olan ilgisini yitirdi veya bölümün spoiler konusuna girmiyor pek.

Donqu
En sevdiğim avatarlardan birine sahip. Onun dışında pek bir şey yazamayacağım .

Şakanım, bıyıkları taze, yeni terlediği zamanı hatırlarım. Elimizde büyüdü. Anladığım kadarıyla bilgisayar oyunlarına hakim ve seviyor (sevmeyen mi var:() 5/5 insan, kırmadım puanını. Eskisi kadar konuşmasakta seviyorum kendisini:)

Bu da benim elimde büyüdü. Ne zaman teori yazsa benden icazet isterdi. Bir bak bakalım, eksiği gediği var mı sen bilgili birine benziyorsun derdi. Zaman zaman hürmetimden elimi öpmeye çalışsa da hiçbir zaman öptürmedim, neme lazım benden önce kimleri öpmüştü o dudaklar dedim, o bunu bilmedi. Gel zaman git zaman ne geldi ne de gitti zaman. Zamanların en iyisiyken Alcatraz, zamanların en kötüsüyken Nekomamushi, zamanların ötesindeyken Kensei, kimine göre sensei, bana göre kouhai. Mamamali mimili.

Burada yazan hiçbir şey gerçek değildir. Belki bir kısmı gerçektir. Ya da hepsi. Kim bilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık