Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ülkeler Kapışıyor

Aklında bir ülke var mı rastgele seçeyim mi bir tane.

Bu arada sanırım deneme oyunu için sayımız yeterli. Birazdan deneme oyununu başlatacağım. Oyun için yeni bir konu açmayı düşünüyorum. Buraya yorumlarımızı ve oyunla ilgili önerilerimizi yazarız.
@Smoker deneme oyununu katılmak istersen seni ekleyebilirim.

Sen Hitler'i savundun-Sen Churchill'i savundun başlığı altında bir tartışmayı izlemek keyifli olabilir.

Arkadaşlar oyuna katılacakların yazdıkları mesajlara ülkelerinin ismini yazması ya da bayrağını koyması gibi bir belirleyicilik şartı koymayı düşünmüştüm ama katılanlar profil fotoğraflarına kendi ülkelerinin bayrağını koyabilir bu yüzden etkinliği forumdaki euro2020 etkinliği bitince yapın diye bir eleştiri geldi.
Benim için hava hoş. Katılacak arkadaşlar eğer sizin için de uygunsa öyle yaparız.
Ne diyorsunuz?

Bu konu altında aşırıya kaçmamak şartıyla ırkçılık yapmaya izin var mı peki? :ehe:
Irkçılık forum kuralları ile alakalı beni aşar ama ülkeleri temsil ettiğimiz için izin verilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar oyuna katılacakların yazdıkları mesajlara ülkelerinin ismini yazması ya da bayrağını koyması gibi bir belirleyicilik şartı koymayı düşünmüştüm ama katılanlar profil fotoğraflarına kendi ülkelerinin bayrağını koyabilir bu yüzden etkinliği forumdaki euro2020 etkinliği bitince yapın diye bir eleştiri geldi.
Benim için hava hoş. Katılacak arkadaşlar eğer sizin için de uygunsa öyle yaparız.
Ne diyorsunuz?

Irkçılık forum kuralları ile alakalı beni aşar ama ülkeleri temsil ettiğimiz için izin verilir diye düşünüyorum.
Olabilir de euro 2020 etkinliği ne zaman bitecek? Zira futbol turnuvası bitene kadar sürecekse köprünün altından çok sular akar. Bu etkinliğe katılmış bazı arkadaşların aktifliği azalabilir forumu bırakabilir vs. O zaman konuyu tekrar diriltip sıfırdsan seçim yapmak da gerekebilir.

Olabilir de euro 2020 etkinliği ne zaman bitecek? Zira futbol turnuvası bitene kadar sürecekse köprünün altından çok sular akar. Bu etkinliğe katılmış bazı arkadaşların aktifliği azalabilir forumu bırakabilir vs. O zaman konuyu tekrar diriltip sıfırdsan seçim yapmak da gerekebilir.

Ben yazmıştım karışıklık olur diye. Böyle bir etkinlikte ülke savunan kişiler avatarını da ayalar. Daha da güzel olur hatta. O yüzden böyle bir karışıklık olmaması için 1 hafta beklemesinin iyi olacağını söyledim. Daha kısa da olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık