Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

ÜLKELER KAPIŞIYOR - DENEME OYUNU

Almanyadan tokadı ye İngiltere'ye ağla.Vietnamda tokat ye amerikaya ağla.Fransızlar Afrikalıların korkulu rüyası olur ancak ;)
Eh insanın en iyi dostu affedersiniz İtalya olunca böyle hissedebiliyor sonuçta. :/

Zamanında yüce imparatorumuz Napolyon'un ne kutsal ne Roma ne de imparatorluk olmayan sözde 1. Reich'inizi nasıl tokatladığını da unutmamak lazım.

Düşmanlarım boş durmuyor. Bakınız beni yıpratmaya çalışan Yahudi düşmanı Nazi kalıntısı dışgüçler

@01746 'ya uyup bu büyük oyunun bir parçası olmayın arkadaşlar... (İsrail)
İsrail'i seçip almanlara soykırmıcı demek biraz garip geldi bana.
Bu saldırıları finanse eden gücün Almanya olduğuna inanıyorum ve güçlü delillerim var. Almanya'nın kendisinin bile kabul ettiği soykırıma maruz kalan ülke olmama rağmen Almanya'ya soykırımcı dediğim anda hemen ülkeme ve ırkıma saldırılar gelmeye başladı.
Diğer ülkelerin benimle birleşip Almanya'yı kınamasını ve ona ağır yaptırımlar uygulamasını talep ediyorum.

Eh insanın en iyi dostu affedersiniz İtalya olunca böyle hissedebiliyor sonuçta. :/

Zamanında yüce imparatorumuz Napolyon'un ne kutsal ne Roma ne de imparatorluk olmayan sözde 1. Reich'inizi nasıl tokatladığını da unutmamak lazım.
Fransızlar güce tapar sözünü tekrar kanitladigin için sağol.Gerçi Hitler Paris'e panzerlerin üzerinde girince sevgi gosterilerinde bulunmaları da kanitlamisti ama olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık