Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Üçüncü Adamı Olmak İstediğiniz İkili

Hangi ikiliye üçüncü olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    236
Ooo hisashiburi dana meiou !
Hehehehe tabii ki geliyorum
Dolar gibi yükseldi. :D

Versiyon 2'de düşündüklerim:

Buggy - Foxy
Coby - Helmeppo
Yosaku - Jonny
Kureha - Water 7'deki kadın
Vivi'nin mitolojik askerleri
Dadan - Mako
Skypia savaşçısı ve beşik kertmesi
Tsuru - Kong

Aklınıza gelenler varsa bir kereden ekliyim.

Dof ve Kata ile beraber takılmak isterdim. Ben Kata ile beraber tüm gün tatlı yer, dövüş zamanı da onun yakınında dövüşerek kendimi sağlama alırdım. Dof da bu sırada bizim iplerimizi falan tutardı.

Fotoğraflara bakmadım bile :oleyo: Tamamen duygusal :oops:

İkililere öyle bakıyordum belki berbat ikili oluşturan varsa katılıp ikiliyi bozarım en azından dedim, yok o yönden bile hiçbiri ilgimi çekmedi. Bi tek @killz0ne 'un dediği gibi Sanji'ye arka çıkıp Zoro'yla billur geçme geldi aklıma işte :D Sonra Nami-Vivi'yi gördüm, dedim bu.

Edit: Tabi sen diyince artık gidip baktım fotoya. Merak öldürür.

Fotoğraflara bakmadım bile :oleyo: Tamamen duygusal :oops:

İkililere öyle bakıyordum belki berbat ikili oluşturan varsa katılıp ikiliyi bozarım en azından dedim, yok o yönden bile hiçbiri ilgimi çekmedi. Bi tek @killz0ne 'un dediği gibi Sanji'ye arka çıkıp Zoro'yla billur geçme geldi aklıma işte :D Sonra Nami-Vivi'yi gördüm, dedim bu.
:D Ona ben de çok gülmüştüm. Hem resim için seçin canım, ne olacak. O da işin şakasıydı. Fazla testesteron koktu şıklar, ondan ekledim zaten. :D

Dolar gibi yükseldi. :D

Versiyon 2'de düşündüklerim:

Buggy - Foxy
Coby - Helmeppo
Yosaku - Jonny
Kureha - Water 7'deki kadın
Vivi'nin mitolojik askerleri
Dadan - Mako
Skypia savaşçısı ve beşik kertmesi
Tsuru - Kong

Aklınıza gelenler varsa bir kereden ekliyim.
Ağaç sanatı yapardım: :rolleyes:

:D Ona ben de çok gülmüştüm. Hem resim için seçin canım, ne olacak. O da işin şakasıydı. Fazla testesteron koktu şıklar, ondan ekledim zaten. :D
Valla sen öyle diyince itici, fazla sapık bi fanart var herhalde dedim de yok 10 numara resim koymuşun :D Bir tek Vivi'nin suratta çizim biraz olmamış o da biraz yani :) İyi yapmışın eklemekle :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık