Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Üç Bilge Maymun, Monkey D. Ailesi

Oda sizce Monkey Ailesini bu efsaneye göre mi uyarlamıştır ?

• Kullanılan toplam oy
    28
Bu efsaneye göre çıkarsa garp dragonu devrimci olmaya zorlamış , luffy de karakterini bildiği inatçılıgını bildiği için denizci ol diyerek korsanlıga zorlamış aslında her şeyin başında garp varmış, rahmetli rogerla bu uzun soluklu planı yapmışlar gibi bir senaryo çıkabilir 😂😂 güzel olur 3 maymun dede oğul torun hükümete ve denizcilere karşı 😂
3 farklı efsane var senin dediğin hangisi xd. Tanrının elçiliğini yapan maymunlar mı ? Şeytanı görenler mi :d

Ben One piece için yazılan teorilerin geneli için.

Alıntı yapılan,mitin,mitolojisinin ve ya her neyse,tamamının aynısı olduğu hiç bir zaman düşünmedim.Sadece esintiler vardır.

Ben One piece için yazılan teorilerin geneli için.

Alıntı yapılan,mitin,mitolojisinin ve ya her neyse,tamamının aynısı olduğu hiç bir zaman düşünmedim.Sadece esintiler vardır.
Ben direkt mitolojiyle bağlantı kurulup, serinin geleceğiyle ilişkilendirilen Teorileri pek beğenmem. Beni daha çok seri içindeki sahnelerden yapılanlar daha çok çeker.. diğeri bir tık zorlama geliyor çünkü..

Yani yorumuna katılıyorum.

Zaten benim incelemede de 3 Bilge Maymun hikayesiyle One Piece hikayesi yazmadım, sadece karakterlerin tasarılarının nereden geldiğini tahmin ettim.

Yani ben yazıyı teoriyi beğendim. Monkey ailesinin şu anını biliyoruz ve şimdiye göre yorumlanmış. Peki öncesi nasıl? Yani esinlenme olabilir de her şeyin böyle tek tek açıklanacağına da inancım kalmadı artık. Sadece D. adını açıklar geçerler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık