Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Twitch'te Smoker ile Soru-Cevap Yayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-İşler Güçler izlemiş mi? İzlemişse en sevdiği karakter kim? Antrenman koçu Münür ve Boomcu Onur hakkında düşünceleri neler?

2-The it Crowd izlemiş mi?

@Sogotoh Sen bi dahaki yayın olursa yine çaktırmadan arada aynı soruları da sor. Dünyanın en iyi yorumcusu Kaan Kural da sık sık tekrara düşüyor zararı yok :D

@Sogotoh Sen bi dahaki yayın olursa yine çaktırmadan arada aynı soruları da sor. Dünyanın en iyi yorumcusu Kaan Kural da sık sık tekrara düşüyor zararı yok :D
Hangi konuda en iyi yorumcu, bunun Ali Ece ile Ters Köşe programını izliyorum ama çokta iyi yorumcu değil, NBA hariç. Gerçi lisede falan da düşünürdüm, oradaki basketçilerin yok antrenmana silah getirdi şöyle oldu böyle oldu diye anlatırken lan acaba sallıyor mu derdim. Öyle işte.:D

Hangi konuda en iyi yorumcu, bunun Ali Ece ile Ters Köşe programını izliyorum ama çokta iyi yorumcu değil, NBA hariç. Gerçi lisede falan da düşünürdüm, oradaki basketçilerin yok antrenmana silah getirdi şöyle oldu böyle oldu diye anlatırken lan acaba sallıyor mu derdim. Öyle işte.:D
Hahah adam kral fark etmez bizim nesil için her türlü en iyisi :D Ama tabi alanı basketbol, futbol alanı değil. O program da güzel iki efsane yorumcu bir arada.

Aşırı taraflı olması falan bir yana,kendine göre anlatıyor basketbolu.Yani taa 2015 Gsw-Memphis serisi için memphis maç falan alamaz demişti ilk maçtan sonra.Seri 2-1 memphis lehine dönünce yayında dalıp dalıp gidiyordu uzaklara :D

Aşırı taraflı olması falan bir yana,kendine göre anlatıyor basketbolu.Yani taa 2015 Gsw-Memphis serisi için memphis maç falan alamaz demişti ilk maçtan sonra.Seri 2-1 memphis lehine dönünce yayında dalıp dalıp gidiyordu uzaklara :D
Onun tahminleri neredeyse hiçbir zaman tutmuyor zaten. Kendini aşırı tekrar ediyor ve yorumları da okuduğu yabancı kaynakların sentezinden oluşuyor (Kendi de kabul etmişti).

Yayında bahsettitim Zoro vs. Goku konusuna dair bu linki buldum. 2010 yılında olmuş olay. O zamanlar epey konuşulmuştu başka sitelerde. Tabi aradan geçen sekiz yıldan sonra neredeyse her yerden silinmiş. Burada denk geldim sadece. Ağır Zoro fanlarının bizi aleme madara ettiği bir olaydı.

https://mobile.donanimhaber.com/anime-c-fe-since-2005--4664178-829
Otakuron kimse ergenmiş o zamanlar belli ki. Böyle boş bir konu üzerinden gaza gelmiş, sinirlenmiş, kudurmuş, yazı yazmış, forumda kendine destek aramış, cak satmaya kalkmış.

Eyvaaah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık