Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Twitch'te Smoker ile Soru-Cevap Yayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne zaman katılmak istersin? Forumdaki Dof lobisinin yapılanma şeması üzerine konuşuruz seninle de. :D
Dinleyemedim sonuna katıldım ama iyi modaretör olarak Smoker'ı sıkıştırmışsındır inşallah. Birden fazla konuk olabiliyorsan daha zevkli olur. Bir azılı Mihawk bir de hateri al, güzel kavga reyting olsun.

2-3 kişi alabiliyorsan harbi olur, Mw ile gelirim. Belgelerle geliriz. :D

Bu arada elinize sağlık.

Emeğinize sağlık arkadaşlar..

Yarım saat sonra kapatmıştım işim çıktı diye. Sonra tamamen izlerim deyip arada da girmedim :(

Benim Enel sorusu noldu biri yazabilir mi?

Sorularınızı bu konuda biriktirin. Belirli bir sayının üstüne çıktığında tekrardan yayın yapacağız. Yayın geçmişi ile ilgili sorundan dolayıda tekrar özür dilerim hepinizden. :(
Bi daha yaparsanız affedebiliriz bak.
Baş ve son kısımları dinlemedim, o kısımları dinleyenlerle anladıklarımızı birleştirelim, herkes faydalansın :D
Bu adamı dinleyin mantıklı şeyler söylüyor :D

Dinleyemedim sonuna katıldım ama iyi modaretör olarak Smoker'ı sıkıştırmışsındır inşallah. Birden fazla konuk olabiliyorsan daha zevkli olur. Bir azılı Mihawk bir de hateri al, güzel kavga reyting olsun.

2-3 kişi alabiliyorsan harbi olur, Mw ile gelirim. Belgelerle geliriz. :D

Bu arada elinize sağlık.
Mantıklı. Ara sıra değişiklik olsun diye forumdan birilerini alabilirsin @Sogotoh . Ben de gelirim hatta. :/

Birileri konuda sormuştu Smoker Op'u nasıl bu kadar iyi biliyorsun diye.
--Adam 15 kere seriyi baştan okumuş arkadaşlar.--

Bu akşamki yayından alınacak ders budur.

Elimden geldiğince soruları cevapladım. Havalardan dolayı boğazım arıza verdiği için sesim tuhaf çıkmış olabilir. Kendimi de gösterdim yıllar sonra. Daha ne yapayım?

Yorumlarda 500 defa belirtildiği halde yayının kaydedilmemesi kötü olmuş. Smoker'ın şeklini şemalini ss alan varsa pm lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık