Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkçe Manga Video İnceleme

sesini bence sonradan değiştirmiştir:üzgünüm:
Yok artık daha neler :D.Sesim kendi sesim işte telefondan ses farklı gelme muhabbeti mikrafon basit bir mik. olduğu için sesin normalinden biraz ince çıkmış tabi mesafe falanda etkinlerden.Zaten maksat yakından gidip görme imkanı olmayanlara yardımcı olabilmekti birazcıkta teşvik etmek:p

bayağı güzel olmuş tebrikler :alkis: birde hep merak etmişimdir.kağıdın rengi beyazmı , sarımsımı yoksa gazete kağıdınamı benziyor rengi ? birde aklıma gelmişken buraya yaziyim. eiichiro odanın mangayı nasıl bi kağıda çizdiğini bilen varmı.boy olarak yani.yanlış anlaşılmasın bu mangayı sormuyorum boyunu zaten rownikal arkadaşımız belirtmiş :alkis: manganın çizildiği kağıdı soruyorum.

manganın genişliğine 111 "santim" demişsin:hhh:
Onu mesajda belirtmiştim ama altını çizmeyi unutmuşum şimdi altını çzip kalınlaştırdım kırmızı yaptım burayada tekrar yazayım.111milim diyecektim 111cm olarak çıkmış ağzımdan düzeltme imkanı olmadığı için öyle kaldı
Manganın enine 111cm demişim o 11cm

dostum bende ingilizce manga var abd den almıstım sayfa kalitesi aynı haberin olsun standart herhalde.

aklıma bişey geldi.1 cildin içinde kaç bölüm oluyor.o ciltte kaç bölüm var yani.hala anlamadım şu cilt olayınıda :D yok 1. cilt yok 30. cilt. bu cilt ne oluyor.oda haftada 1 bölümmü çiziyo yoksa 1 ciltmi :confused:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık