Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkçe Çizgi Roman Siteleri

Selamlar benim gibi ingilizcesi fazla iyi olmayan kişilerin türkçe okuması için bazi siteler önereceğim ilk önce güncel çeviri yapanlardan başlıyalım:

1.Ücra çizgi roman
Burası benim de tanıdığim bi ekipten oluşmakta gerçekten güzel çeviriyorlar ama adam azlığından olsa gerek seriler tam çevrilmiyor bazen bölümün gelmesi 2 3 ayı alabiliyor şu an en son dark crisis eventi çeviriyorlar sonra infamous iron man ve hulk serisi çeviriyorlardı.

2.http://cizgistan.blogspot.com/?m=1
Bunuda spawn i türkçe okurken keşfettim şuan 6 7 seri var ama geliyor pek fazla bilgim yok.

3.cizgi diyari forum
Burası çoğu çizgi roman arşivinin ve çizgi roman okurları derbeğinin oluştuğu yerdir burda bazı kişiler çeviriler yayınlamaktadır istediğiniz seriye girerek çevirisi varsa indirebilirsiniz.

4.Çizgi bölgesi
Burası güzel serileri çevirmişlerdi fkat bazıları teliften kalktı örnek vermek olursa dceased ama bende arşivi var.

5.Türk Çizgi
Burası çoğu kişi tarafından en iyi çizgi roman çevirisi yapan olarak bilinir çünkü ekipten biri olan ferio yanlış hatırlamıyorsam dizi çevirilerinde fean çalışıyor.

6.Türkçe Çizgi Roman Çeviri Takımı (TççT)
Burayı bilmiyorum fakat iyi çevirileri vardı. Bunların çevirilerini cizgi diyarinda veya arsivlerinde bulabilirsiniz site büyük ihtimalle telifden kapandı.

7.Çizgi Roman Tımarhanesi
Bunların da blogları kapandı cizgi diyarinda bulabilirsiniz.

8.Spoiler Çeviri
Burasıda çeviri faliyetlerine son veren bloglarından biri ama çoğunlukla justice league serileri vardır okuyabilirsiniz.

9.Tercumani cizgi roman
Burası kapanmıştır belki arşivlerde vardır.

10.Geek bunny
Blogları kapanmıştır.
Çevirilerine burdan ulaşabilirseniz.

11.Türkçe Çizgi Roman
Burdada bazı sevdiğiniz serilerin çevirilerini bulabilirsiniz.

12.Black Bishop
Burası marvel ve dc den çok başka serileri çevirmiştir.ama 1 yıldır olmadıklarına göre büyük ihtimalle kapanmıstır.

13.Taraviri
Burası benim çoğunlukla çizgi romanlarımı indirdiğim yerdir j michael dönemi örümcek adam ve spawn bir yere kadar bulunur çevirileri aktif olmasada blog a yorum yazdığımızda adam direk dönüyor.

14.Comic Book Home
Bu siteyi bilmiyorum siz bakarsınız.

15.Genç TççT
Burayıda bilmiyorum serilere bakabilirsiniz.

16.Çizgi Feneri
Burası çok iyi serileri çeviriyordu fakat çoğu teliflerden kalktı örnek injustice gods among us bende arşivi var.

17.Çizgi Roman Vadisi
Bu sitenin bir yerde virüslü olduğunu görmüstüm siz bakarsınız ama virüslüyse silerim.

Ek olarak eğer ki telifli arşivler veya silinen çizgi roman çevirileri istiyorsanız özelden yazın atabilirim.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık