Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 265 79.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.2%

• Kullanılan toplam oy
    332
Yani tayfanın diğer üyelerinin hedefleri üzerinde olması gerektiği kadar durulmadı. Bana bu konu aslında Oda'nın aklında olmayan editör tavsiyesi gibi geliyor artık. İnsan hiç mi değinmez lan?
öyle, şu Wano'da 9 kızıl kına verdiği önemi şu karakterlere vermedi Sanji artık All Blue'nun lafını bile açmıyor, Nami'nin harita olayı nasıl olacak bilmiyorum onu hiç, az önce durup tayfa üyelerinin hedefi neydi diye aklımı zorladım :S şu seriye 1000 bölüm ayırıp karakter işleyememek de ayrı garip ...

öyle, şu Wano'da 9 kızıl kına verdiği önemi şu karakterlere vermedi Sanji artık All Blue'nun lafını bile açmıyor, Nami'nin harita olayı nasıl olacak bilmiyorum onu hiç, az önce durup tayfa üyelerinin hedefi neydi diye aklımı zorladım :S şu seriye 1000 bölüm ayırıp karakter işleyememek de ayrı garip ...
Ya şimdi o konuda ben One Piece'in pek çok shounenden daha iyi olduğu görüşündeyim. Ts sonrası tamamen saldı Oda diyorlar diğer karakterleri, bu biraz da serinin geldiği yer gereği zaruriydi. Ama buna rağmen gene de fırsatını bulduğu anda karakterleri işlemeye devam etti. Nami'nin Big Mom'dan çalması olsun, Usopp'un Dressrossa'da yaptıkları olsun hep ts sonrasına ait. Yani diğer tayfa üyeleri mümkün olduğunca iyi işleniyor.

Ama tek bir şey hariç o da diğer üyelerin hayalleri. Bu konuda seri başından beri çivi çakılmış değil.

Ya şimdi o konuda ben One Piece'in pek çok shounenden daha iyi olduğu görüşündeyim. Ts sonrası tamamen saldı Oda diyorlar diğer karakterleri, bu biraz da serinin geldiği yer gereği zaruriydi. Ama buna rağmen gene de fırsatını bulduğu anda karakterleri işlemeye devam etti. Nami'nin Big Mom'dan çalması olsun, Usopp'un Dressrossa'da yaptıkları olsun hep ts sonrasına ait. Yani diğer tayfa üyeleri mümkün olduğunca iyi işleniyor.

Ama tek bir şey hariç o da diğer üyelerin hayalleri. Bu konuda seri başından beri çivi çakılmış değil.
potansiyel vardı bence 1000 bölümlük bir seriye kıyasla, her arc buraya git ada kurtar mantığından çıkılsa farklı adalarda karakterleri farklı bir şekilde işleyebilirdi biz tayfayı sürekli acele bir şekilde olaya karışmış bi vaziyette görüyoruz o da sıkıntı, 10 kişinin ana karakter olduğu bir seride karakter işlemek zor ama hiç yoktan daha özen gösterilebilir kim de ne gelişim varsa bu güven bağı üzerinden oluyor, isterdim ki bunun biraz dışına çıkılsın gerçi bu adamlar ana karakter olmalarına rağmen bazı arclar adam gibi panel bile almıyorken işlenmelerini beklemek zor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık