Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 261 79.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    328
Yalnız ciddi bir yorum yapacak olursak karakterin geldiği yer tam bir neredeeeeeen nereeeeeeyeeeeee örneği. Luffy'e ileride düşman olacağız çeken , odamın içinde tanrıyım ayağı çekip tek el hareketiyle Sanji'nin de bulunduğu 4 tayfa üyesinin kalplerini oyuncak eden, tüm tayfayı tek başına alır denen, Smoker'a kim kimi kullanıyor eheheheh çeken adam, şimdi adamınız değilim yaaa :(((( çekmekle meşgul.

Hadi kişisel gücü geçtim tayfası çok zayıf be. Zaten Luffy ittifaka girerken aradaki bu farkı vurguladı. Law'ın kendi tehlikeli olsa da tayfa çöp siz indirirsiniz kolayca bir şey olmaz manası çıkan şeyler dedi. Aslında geçmişi acılı, kendi hırsları olan karakterin bu açıdan Luffy'den çok geri kalmış olması bir yerde hoşuma gitmiyor. Ama kendisi tayfa gücünü geçtim kişisel güç anlamında da geri kaldı. Her ne kadar şakasına Sanjiyle aynı klasmanda tutsam da gene de hala en az Zoro kadar güçlü olduğunu düşünüyorum. Ama bir zamanlar Luffy'nin rakibi olan adamın şimdi Sanjiyle bile kıyas edilebilecek ve bunun absürt kaçmayacağı zamanlar geldi.

Ama bunun dışında işlevi ne olacak kara kara düşündürüyor. Jimbei'ye sinirlenmesinden anlıyoruz ki hala daha bizimkileri kendine rakip görüyor. Ama o tayfayla ne yapabilir ki? Tek şansı zayıf bir anda ihanet etmesi. Ancak son bölümde Zoro'ya falan gösterdiği bağlılıkla bizimkileri aslında sevdiği kanıtlanmış oldu. Bakalım nelet olacak.

Artık Law'ın adını ağzıma alırken Hazreti Trafalgar D. Law Hazretleri diye hitap edeceğim. Kendisi bunu hakedecek kadar iş yaptı bu son bölümlerde. Kurtarıcı, bir melek görevine büründü.

Sadece kanatları eksik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık