Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Donquixote Ailesi

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    85
hepsi birden Law'a dalarsa Law kaybeder.

Mantıklı konuşmak lazım Doffy + 12 kişi sadece Sugara açık yaratmak için Law'ı oyalasa Law paket.

Ama karşılaşmalar 1 vs 1 şeklinde olursa Law affetmez.

Law daha geçen arcta buna kol verip ayağının altında sakız olmadı mı? Dof uyanışı bırak zorlanmadı bile.Şimdi law uyanış var diye nasıl yenecek bırak dofu bi de tüm aileyle savaşacak senhor pink reis tutar gerisi tokat manyağı yapar dofa bile gerek kalmayabilir günün sonunda sugarın yeni oyuncağı olur.Sonra luffy abi luffy abi beni kurtar diye ağlar :ehe:

Dof dahil Law alır diyenler fanlığı başka bir boyutta yaşıyor.

Ben de Dof dahil değildir diye düşünüyordum demek ki neymiş konuyu okuyacaksın öyle yorum yazacaksın :oleyo2:

Dof dahil Law alır diyenler fanlığı başka bir boyutta yaşıyor.

Ben de Dof dahil değildir diye düşünüyordum demek ki neymiş konuyu okuyacaksın öyle yorum yazacaksın :oleyo2:
Law aileyi tek alabilir.
Law Doflamingo'yu şu an senaryoya göre yenebilir.
Ama Doflamingo + aileyi tek başına alamaz.

Amiralin bile gözü kesmedi yok kumar oynuyorum bla bla işlerine girip kafes ittirmeye başladı.

Bunu invictus mu ayarladı yoksa. Ekmek yiyeceğin kapıya mum dikiyorlar. Başarıya da ulaştılar hani hala sahipler sana. :D
Korkuyorlar.Ellerinden kaçar giderim Law tarafına geçersem diye. :D Ezer o zaman sizin lobi hurdacıları diye böyle ayak oyunları yapıyorlar.Beni 2 seçenek arasında bırakıp böyle konular açıyorlar.Atlatırım umarım son mermilerini sıkıyorlar. xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık