Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Big Moma karşı da Bege ile Luffy beraber oldu. Bu ikisi farklı level mi diğer novalardan? :artiz:
Luffy farklı level evet ama Bege ile yaptıklarıyla bu üçlünün aynı olmayacaktır. Kaldı ki Kaidou Big Mam gibi mal mal hareketlere girmicrktir. Hep diyorum kaptanların bir çizgisi var... Begede o arcda şeklini yaptı... Shabondyde de bu üçlü ayrı çizildi... Şimdi aynı arcda bir araya geldi tesadüf değil herhalde .s

Luffy fiziksel güçle koparıyor.Ki kafesin ipleri ayrı onları koparamazdı.Normal kullandığı ipler de çok sert ve gergin.Jozu ve Sanji yakalanınca kurtulamadı.G4 Luffy çok fazla fiziksel güce sahip.Sağ kollar ile imparator arasında bir yerlerde fiziksel gücü.Onun yaptığını herkesten beklemek olmaz.Ve hacim değiştirirken yapıyor onu yani bedeni şişerken yapıyor.İyice gerip öyle koparıyor yani.
Luffy'nin fiziksel güçle kurtulduğu bariz ama dediğin gibi şişmesi de bir etken.Jozu'nun kurtulamamasının falan asıl sebebi bana kalırsa iplen tutulduğunu bile anlamaması olabilir.Parasite tekniğinde Sanji bile neyle tutulduğunu anlamadı sonuçta.Yoksa Jozu'nun Boundman'a yakın seviyede bir fiziksel gücü olduğu barizdir bence.

fizi
Luffy'nin fiziksel güçle kurtulduğu bariz ama dediğin gibi şişmesi de bir etken.Jozu'nun kurtulamamasının falan asıl sebebi bana kalırsa iplen tutulduğunu bile anlamaması olabilir.Parasite tekniğinde Sanji bile neyle tutulduğunu anlamadı sonuçta.Yoksa Jozu'nun Boundman'a yakın seviyede bir fiziksel gücü olduğu barizdir bence.
fiziksel güç değil yav haki bence.G4 formunda daha fazla haki harcıyor işte .Kata da kare mochi yapınca fazla haki veriyordu.

Luffy'nin g4te hakisi güçlenmiyor ki ama.G4ün sağladığı fiziksel güç,hız vs.. faktörler oluyor sadece.
Çok fazla haki harcıyor.En azından dressrosada öyle olduğu net Law'un ağzından duyuyoruz.Kişinin belli bir kapasitesi var normalde 10 birim kullanıyorsa bu birim değeri artabiliyor demek ki g4 formunda.Sürenin erken bitip modun çat diye kapanması da buna bağlı olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık