Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Hawkins'ten kanlar akıyordu. O nasıl oldu ki. :bilmem:
Birini kanatmak için illa onu kesmeye gerek yok ki. Geçir kafasını duvara (tabi onun eli de armut toplayacak bu arada :oleyo2:) al sana şakır şakır kan.

Law'un kılıcıyla bir şeyleri kestiğini hiç görmedik. Room dışında bile gördüğümüzü hatırlamıyorum. Doflamingo'nun elinin kanamasının sebebinin bile Law olduğunu sanmıyorum.

Gerçekçi ol biraz. Toparlar. :D Rosa'da organları 3 kez deşildi de toparladı kendini, Luffy'e bırakana kadar salmadı. Ki bunun dahası var. :oleyo2:
Ya bende Law fanıyım ama Dressrosa'da çok fazla tokatlandı. Dediğin gibi işlevselliği kesilmedi ama sen kolunu niye kaptırıyosun arkadaş. Kolsuz cerrah mı olur? Çok kırdı beni. Leo ile prensese şükür.

Wano'da şov yapması lazım artık.

Son düzenleme:
Hakisi kesmeye yetmez. Ayrıca yüksek ihtimalle hakisi kendi gücünü aşan bir bireyi oradan oraya ışınlayamaz da.

Yetseydi, Law Dofamingo karşında daha fazla varlık gösterirdi. Fakat orada Luffy olmasaydı Law ağlayarak gebermekten başka bir şey yapamazdı.
Cracker'ın bisküvit askerler yaratmasına gerek yok. Kendi bedeniyle Law'ı halleder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık