Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Vergo nasıl zayıf karakter? Sanji’yi kötürüm bırakıyordu biraz daha dövüşseler. Law’la Smoker’a tek giren, Sanji’nin topuklarını vura vura kaçmasına sebep olan adam mı zayıf?

Law orada hakisini kastığı için kesti. Law, haki basmış Luffy kolu kesebilir mi? Bence kesemez.
Smoker zaten koramiral. Pek güçlü olmuyor onlar. Law ise kalbi Vergo'da olduğu için hiçbir şey yapamadı. Vergo azıcık tehlike gördüğünde kalbi sıkıyordu o kadar.
Mangada nasıldı tam aklımda değil ama mesela animede bir sahne var. Law o kalbi elinden alınıp, eziyet görmüş haliyle Vergo'ya counter şok veriyor, adamın ağzı burnu kanıyor.
Bu adama "güçlü" diyemeyiz.

Room'un şartları var mı, varsa neler bilmiyoruz. Ope ope no mi benim kafamı oldukça kurcalayan bir meyve. Şahsen bir çeşit iradesi olduğunu bile düşünüyorum. O yüzden "Law, Luffy'yi keser ya da kesemez." diyemem. Ama Oda %99 kestirmez.
He bunu hiç böyle bir niyet vermeyerek de yapabilir, meyvenin özellikleriyle oynayarak da.

Vergo nasıl zayıf karakter? Sanji’yi kötürüm bırakıyordu biraz daha dövüşseler. Law’la Smoker’a tek giren, Sanji’nin topuklarını vura vura kaçmasına sebep olan adam mı zayıf?

Law orada hakisini kastığı için kesti. Zoro Pica’yı benim hakim senin hakini döver diye kesmişti. Law, haki basmış Luffy kolu kesebilir mi? Bence kesemez.
Haki kaplı değilse Kaido'yu bile kesebilir o zaman.

Vergo'nun hakisi Law'dan iyi değilmiş demek ki. Ayıramaz. Law'ın gücü ayırma zaten. Ama değişen bir şey olmuyor. Ayıramaz da. Meyvenin gücü haki seviyesine bağlı. Böyle de dandik bir meyve :)
Doffy, Law'a " Sen Vergo'nun tırnağı olamazsın güçlü." vs. şeklinde överken yalan mı sıktı. :oleyo: Law'ı küçümsemekten başka işiniz yok sizin. :artiz:

Doffy, Law'a " Sen Vergo'nun tırnağı olamazsın güçlü." vs. şeklinde överken yalan mı sıktı. :oleyo: Law'ı küçümsemekten başka işiniz yok sizin. :artiz:
Law ve meyvesi fazla övüldüğü için olabilir.

Mingo, Law'ı yıllardır görmüyor. Gücünü de tam olarak bilmemesi normal. Ama Vergo'nun gücünü biliyor. Yani aslında olan Mingo'nun Vergo'yu, bildiği eski Law'la karşılaştırması. Hatası bu oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık