Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Town of Salem (2014)

Ben bunu merak ediyordum zaten geçenlerde sormuştum.Mobile kurabilirsem tek seferliğine deneyebilirim önce bir sevip sevmeyeceğimize bakalım.

Bu oyundaki en iyi maçım şöyleydi. Ben mafyaydım. Bir tane dedektif vardı. Mafyadan olduğumu anlamıştı. Neyse ki asılmaktan kurtulmuştum. Sonraki gün asılırım diye bir not yazdım. Ertesi gün adam beni astırdı. Notumda ise ''Bu adam benimle aynı taraftan. Dikkat çekmemek için beni satıyor. '' yazmıştım. Bir kesim inandı bu nota. Daha sonra bizim mafyadan olanlar hemen konuşmaya başladılar. Tam konuşmayı hatırlamıyorum ama bir şekilde çoğunluğu ikna etmeyi başardılar. Dedektif ilk idam platformuna çıktığında bayağı bir küfür etmişti. Son dakikada asılmaktan kurtuldu. Sonraki sefer herkesin içinde bir şüphe oluştu. Malum adam o kadar küfür etti, dikkat çekti. İkinci kez idam platformuna çıktı. Baktı kurtulamayacak, ana bacı bana girişti. Sonuçta o notu ben yazdım. Seri küfür ediyordu bana. Son saniyeye kadar adam 7 sülaleme rahat saydırmıştır. Ben tabi gülmekten kendimi kaybettim. 10-15 dk rahat gülmüşümdür. Oyunun sonunda kazandık. Ben o sırada hala gülüyordum tabi. Hayatımda her hangi bir oyuna en çok güldüğüm an buydu herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık