Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Evet öyle hatırlıyorum ben.
Ayrıca Yuri Zahard da trende olcak. Yuri vs Karaka görebilir miyiz ki acaba?
Karaka ranker dediğiniz gibi ama Yuri ise High Ranker. İlksezonda bir rankerı ne hale getirdiğini hatırlatırım adamı parmığıyla tokatlıcaktı :/

Şimdi Baam sandığınızdan kadar ranker seviyesinden uzakta değil. Mesela Mule Love ile yenilsede saldırılarını karşılayabildi hiç olmazsa ezilmedi.
Ondan sonra Urek Mazinoya çizik atabildi orda Urek saldıracağını beklemediğinden o çiziği alıyor ama olsun boru değil :/
Urek için 1000 tane ranker gücünde mi öyle bir şey deniyordu adam baya güçlü.

30. kat arcında bir ranker etmezdi muhtemelen ama bu arc baya güçlenmiş. Ran ve takımına ayar veren adamı tam güç kullanmadan üstün geldi.

Bence Baam Thor kullanmadan Mule Love ile aynı güçtedir Thornu kullanınca ise Karaka ayarı olur gibi geliyor.
En kötü birlikte yenerler 30. katta olduğu gibi yada Thor 'u 10 dakikadan fazla kullanır vs. burdan bir şekil yener.

Edit:Biraz da Baamın ranker edeceğini düşünmemde bu stat cardlarında etkisi var.
http://towerofgod.wikia.com/wiki/Category:Stat_Cards
Bizimkilerin ilk sezondaki gücü daha yeni regular olmuşken.
(Bu arada bu stat cardlardaki A B C sıralamasını D seviye regular veye B seviye regular ile karşılaştırmayın ikisi farklı şeyler.)

Karaka bu cehennem treni olayına biryerden dahil olucak ama nasıl bi fikrim yok. Fakat onuda abartmamak gerek bi eleman vardı Karaka'nın kalesini basıp ayar vermişti hoca falan diyorlardı adama. Bildigim bir şey varsa manga serilerinde ayar yiyen adamlar fazla piyasada kalmaz.

Karaka bu cehennem treni olayına biryerden dahil olucak ama nasıl bi fikrim yok. Fakat onuda abartmamak gerek bi eleman vardı Karaka'nın kalesini basıp ayar vermişti hoca falan diyorlardı adama. Bildigim bir şey varsa manga serilerinde ayar yiyen adamlar fazla piyasada kalmaz.
Ayar veren adam yüksek seviyeci ve kulenin en güçlü ilk 100'ünde. Yuri bile ilk 100'de değil öyle düşün. Ayar vermesi normal.

Ama Karaka Baam'a karşı bi şeyler yapmaya çalışırsa Yuri'den de ayarı yer gibime geliyor.

Ayar veren adam yüksek seviyeci ve kulenin en güçlü ilk 100'ünde. Yuri bile ilk 100'de değil öyle düşün. Ayar vermesi normal.

Ama Karaka Baam'a karşı bi şeyler yapmaya çalışırsa Yuri'den de ayarı yer gibime geliyor.
belliydi zaten elemanın saglam bişey oldugu ,söylemek istedigim karakanın itibarını zedeledigi. eger mangaka karakaya önemli bir rol vermek istese, itibarını lekelemezdi boyle belliki mangaka için harcanıcak bi karakter... ha baam, harcar yuri harcar orası ayrı konu :)

bu seride güç sıralamasını hiçbi zaman anlayamıycam zaten :) bi zhard prensesleri çok güçlüdür diyorlar sen diyorsunki ilk 100 de bile degil :) kertenkele kız androssi falan ozaman ilk 1.000.000 da degildir heralde :)neyse çok kafaları karıştırmanın bi anlamı yok :p

sıralama biraz da ne kadar süredir kulede olduğuna baglı. yüz yıl önce ranker olmuş biriyle misal 300 yıl önce ranker olmuş birinin aynı güçte olması beklenemez.

Güncele geldim ve bir kez daha başladığıma pişman oldum.İşin yoksa her hafta bölüm bekle. :(

Seri hakkında gene olarak bahsetmem gerekirse çok çok iyi olduğunu söylemeliyim.Konusu ve evreni cidden çok orjinal,keza karakterler de öyle.Tek bir şeyden şikayetçiyim; Baam'ın saçlar kesilmemeliydi. :/ Bir de güncele gelene kadar Yuri'yi kesin görürüm diyordum ama o da yalan oldu. :S

Alpamis

Güncele geldim ve bir kez daha başladığıma pişman oldum.İşin yoksa her hafta bölüm bekle. :(

Seri hakkında gene olarak bahsetmem gerekirse çok çok iyi olduğunu söylemeliyim.Konusu ve evreni cidden çok orjinal,keza karakterler de öyle.Tek bir şeyden şikayetçiyim; Baam'ın saçlar kesilmemeliydi. :/ Bir de güncele gelene kadar Yuri'yi kesin görürüm diyordum ama o da yalan oldu. :S
Basdıgıma pişman oldum derken.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık