Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Arkadaşlar Sizce şu serilerden en iyisi hangisi?

Tower of God
Solo Leveling
Noblesss
Bastard
unOrdinary
SubZero

Bir de Myanimelist dışında düzgün, webtoonlara özel bir sıralama sistemi bulunan bir yer var mı? Webtoon'un kendsi sitesindeki sağlıklı değil güncel popülerliğe göre sıralıyor sadece.
ToG bunların hepsinden iyi... Karakter tasarımları olsun evreninin genişliği olsun hikayesi ve olay örgüsü olsun bana göre pek yanına yaklaşabilecek seri yok.

Tower of God
Solo Leveling
Noblesss
Bastard
unOrdinary
SubZero

Bir de Myanimelist dışında düzgün, webtoonlara özel bir sıralama sistemi bulunan bir yer var mı? Webtoon'un kendsi sitesindeki sağlıklı değil güncel popülerliğe göre sıralıyor sadece.
Rank verecek olsam,
Tog - SS
Noblesse - S
Solo leveling, Bastard - A
Unordinary, Subzero - B
Şeklimde kalitelendirirdim

Dış dünya ve Tus'un diğer hikayeleriyle ilgili bilgilerin bir kısmı şu linkte toplanmış:

Şurada da orijinal çizimleri var

Yorumlarda da ilginç bilgiler var, bilenler vardır belki de çoğunluk için çevrilirse iyi olur gibi.
Doğrudan kuleyle ilgili bilgi olmasa da parçaları birleştirince neden yazar tarafından ortadan kaldırıldığı fazlasıyla anlaşılıyor. Benim İngilizce seviyem tamamını en doğru şekilde çevirmeye yeter mi bilmem bu yüzden benden daha ehil bir gönüllü çevirirse müteşekkir olurum yoksa ben çevireceğim.

Tower of God
Solo Leveling
Noblesss
Bastard
unOrdinary
SubZero

Bastard çok farklıydı ben kefilim.

Üye silindi 5781

Animesi yok mu bu serinin?
2010'da çıkan bir seriyi 2020'de mi animesini çıkartacaklar.Çok garip.
Güzel bir animeye benziyor , bu forum adından bahsediyorsa.
Nereden okuyorsunuz mangasını?

İlk zamanlar Webtoontr ve webtoongarden çeviriyordu ama artık çevirmiyorlar. Güncel Manga'da tüm bölümler var şuan.

Webtoon olduğu ve Kore çıkışlı olduğundan gecikti sanırım animenin çıkışı. Normalde parlayan mangalar bir buçuk, iki yılda animeleştiriliyor neredeyse. Animesini izlemektense webtoon çok daha iyi bence, tabi baştan webtoonu okumak kaydıyla anime de izlenebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık