Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Elim ayağım titredi bugün bölüm çıkmayacak diye :(
En kötü olasılık Fast Pass'e geçmeleri, yani 3 hafta önceki ( 6 hafta previewleri sayarsak) bölümü okumak bedava olacak güncel için para vermen gerekecek. Galiba bunu birçok seride yapıyor webtoon, ben pek takip etmiyorum.
Tabi sadece tembellik ediyor da olabilirler ama Korece ve Çincesi çıktı İngilizcesinde yeni duyuru bile yok, garip.

En kötü olasılık Fast Pass'e geçmeleri, yani 3 hafta önceki ( 6 hafta previewleri sayarsak) bölümü okumak bedava olacak güncel için para vermen gerekecek. Galiba bunu birçok seride yapıyor webtoon, ben pek takip etmiyorum.
Tabi sadece tembellik ediyor da olabilirler ama Korece ve Çincesi çıktı İngilizcesinde yeni duyuru bile yok, garip.
E diğer diller çıkıp da sadece ingilizceyi ücretli yapmak gibi bişey yaparlar mı

Madoraka’nın efendisi olan slayerin adını öğrenmiş olduk. Çok garip bi adı varmış gerçekten direk unuttum :d

Bm’nin Bamda kalmasına sevindim.
Ayrıca bam’ın eğitim programını çok beğendim. Gardiyanların Tanrı’sının eğitiminden sonrA ilaç gibi geldi. Ayrıca kafa kafaya savaş eğitimi bama ve gücüne daha uygun.

Önce kendi gücünü arttırsın, diken ve bm gücünü zaten istediği gibi kullanabilir.

Yalnız son sahnede saçlarını görünce bi an endorsiye benzettim :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık