Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
İlk sezon karakterlerinin çoğunun öleceğini düşünmeye başladım yani ilk başlarda açıkça ilk sezon karakterleri 2. ve 3. sezonda görebileceğiz demiş. Ondan sonrası için düşünmüyor olabilir.
Tabi başta böyle düşünüp sonra fikirde değiştirmiş olabilir...

Malum Rak'ın ters değil normal shinsoo kontrol ettiği bile sahne yok doğru düzgün, dövüşte işler ters gidince apışıp kalma durumudur herhalde.
@GeorgeRMartin Evet Laure pek etliye sütlüye karışmadan tırmansa da Baam ve Hwaryun hariç en ilginç kurallı bence. İlk sezonda WHS elemanları geldiğinde onların ne kadar güçlü olduğunu anlamıştı hemen, Atölye'de Beta karşısında da aynı şekilde. Yani Taç oyununda Anak Yeşil Nisan'ı ateşleyene kadar onu yenebileceğini düşünüyordu.
Stat kartlarında da Anak'ın fiziksel gücü 10E'yken Laure'nin shinsoo kontrolünün de 10E olması silah farkı hariç denk rakipler olduklarını gösteriyor. Beta tam güç saldırı yaparken herkesi koruması falan diğer kurallıların yanına bile yaklaşamayacağı şeyler. Tabi saf güç olarak Androssi, Ran, Elaine yüksektir ama Laure'nin bu karakterlerin aksine tek bir yönden değil birçok konuda iyi.
Gizli katta Irure ve Yurure'nin diyalogu, son arc Drak'ın bizimkilerle gelmesi falan Laure'nin üzerine eğileceğimiz bölümler olacağına işaret umarım.
Umarım dediğin gibi olur Laure'yi ben de çok ilginç buluyorum hele yastığıyla, yorganıyla ilişkisi muazzam :D

Labsente

İlk sezon karakterlerinin çoğunun öleceğini düşünmeye başladım yani ilk başlarda açıkça ilk sezon karakterleri 2. ve 3. sezonda görebileceğiz demiş. Ondan sonrası için düşünmüyor olabilir.
Kule de sürekli bir değişim söz konusu. Zahard'ın ekibinde bile sürekli değişim olmuş. Açıkçası bizim ekipten bir çok kişinin 100 ve üstü katlara çıkamayacağını düşünüyorum. Bu sadece ölmek değil yeteneklerinin ve dayanabilecekleri shinsoo'nun yukarı da ki katlarda arttığını söylemişlerdi. Muhtemelen bizim ekipte de 12-13 kişi kalır en sona baktığımızda.

Hatsu'yu olduremediyse kimseyi olduremez bence cok yufka yurekli oldu Siu. Keske Kallavan Leeso'nun gemiyi yok etse:oleyo2:

Hangimiz prens ve Akrotor (kesin yanlış yazdım) öleceğini düşündü ki, fena karakter harcamıyor.

Sachi ile devam etsinler ama onu harcamadan gitsinler.
Bak işte adını bile hatırlayamadığın karakterleri öldürsün anca :a: Androssi ölmediği müddetçe serinin Fairy Tail'den farkı yok gözümde :oleyo2:

Bak işte adını bile hatırlayamadığın karakterleri öldürsün anca :a: Androssi ölmediği müddetçe serinin Fairy Tail'den farkı yok gözümde :oleyo2:
Oha ft ile kıyas yapıyorsun hemen, androssi önceden kırmızı çizgimdi ama son hareketleri fazla tsumdere oldu. Kulenin olayı değişim, baştaki çoğu kişi değişti, bir de bunlar güçlüler sayesinde çıkıyor sende biliyorsun. İlk bölümlerde eyvah Prenses mi dediler test katında, Anak var ekstradan 10 aileden kişiler var. Zayıflar sürekli değişiyor. Bence hakkını yiyorsun.

Oha ft ile kıyas yapıyorsun hemen, androssi önceden kırmızı çizgimdi ama son hareketleri fazla tsumdere oldu. Kulenin olayı değişim, baştaki çoğu kişi değişti, bir de bunlar güçlüler sayesinde çıkıyor sende biliyorsun. İlk bölümlerde eyvah Prenses mi dediler test katında, Anak var ekstradan 10 aileden kişiler var. Zayıflar sürekli değişiyor. Bence hakkını yiyorsun.
Eh abartı yaptım tabi de Gardiyan Testindeki herkesin seviyeci olduğunu görmeye dayanamam. Normalde kurallıların seviyeci olma ihtimali binde birden az ama o ekip kuleyi en tehlikeli yolla tırmandığı halde kayıp yok. Fug seviyecisiyle kapıştılar, Zahard prenseslerine karşı durdular yüksek seviyeci savaşının ortasında kaldılar ama hala... :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık