Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Elodin her ne kadar senin düşüncelerin olsa da bu tarz konularda az da olsa bir fikir sahibi oluyorum. Diğer türlü çok fazla kafa karışıklığı yaşatıyor hikaye. Eyvallah. Ellerine sağlık.
Evet SIU karakterlerle ilgili her arc küçük ipuçları veriyor ama ipuçları arasındaki bölüm sayısı fazla oluyor genelde. Bölümü günceli takip ederken fark edilmiyorlar arada tekrar okuma gerekiyor arcları bence.
Reddit ve yabancı forumlarda da Mavi şeytan kim, Gardiyan gücünün kaynağı ne popüler sorular ama aslında aralarında 50şer bölüm olan 5 bölümde açıklanmış :D
Ve bir şey değil, bakalım bu arc daha neler göreceğiz. Kulenin minyatür hali gibi: Büyük Üreticiler ( Gardiyanlar) Zahard'la birlikte dataları içeri kapatmış hükmediyorlar. Sonra dışarıdan gelene savaşçılar (kuralsızlar) ona karşı savaşıyorlar falan.

Evet SIU karakterlerle ilgili her arc küçük ipuçları veriyor ama ipuçları arasındaki bölüm sayısı fazla oluyor genelde. Bölümü günceli takip ederken fark edilmiyorlar arada tekrar okuma gerekiyor arcları bence.
Reddit ve yabancı forumlarda da Mavi şeytan kim, Gardiyan gücünün kaynağı ne popüler sorular ama aslında aralarında 50şer bölüm olan 5 bölümde açıklanmış :D
Ve bir şey değil, bakalım bu arc daha neler göreceğiz. Kulenin minyatür hali gibi: Büyük Üreticiler ( Gardiyanlar) Zahard'la birlikte dataları içeri kapatmış hükmediyorlar. Sonra dışarıdan gelene savaşçılar (kuralsızlar) ona karşı savaşıyorlar falan.
4-5 defa baştan okumuşumdur ama o bahsettiğin noktaları bir türlü yakalayamıyorum. Mesela mavi şeytan ile yengecin aynı olduğunu burayı okuduktan sonra öğrendim. :D O kadar yani. O yüzden burada yazdıkların seriyi anlamak için benim için önemli. Haftadan haftaya okuyorum sadece. Blog, forum vs. takip ettiğim yok o yüzden seride tam olarak anlam veremediğim bu tarz olaylar var. :D

Minyatür kule benzetmen bile güzel olmuş. Valla yalan yok ben bu tren Arcından cidden sıkıldım. Allah’tan Baam kendini bayağı bir geliştirdi de hikaye benim için ilginçleşti diyebilirim. Bir an önce hikayenin normal seyrine dönmesini bekliyorum. Bakalım kaç bölüm daha okuyacağız. Gerçi Baam’ın p.up ı bunlarla sınırlı kalmayacak ikinci diken aktifleşince gene hatrı sayılır bir güç artışı göreceğiz.

İlgilenenler için kısa bir bilgilendirme geçiyim. ToG Discord grubunun Zumisumi, Cletus gibi seriye ve Koreceye hakim kişilerin dahil olduğu bir çeviri grubu var ve ön gösterim bölümleri ingilizceye çeviriyorlar.
Webtoons.com serinin İngilizce yayın haklarına sahip ve başkalarının çeviri yapmasına izin vermiyorlar ama kendi çevirmenleri bir günde 10 farklı seriyi çeviren, seriye hakim olmayan adamlar. Dolayısıyla eğer alternatif bir çeviriden okumak isterseniz haberiniz olsun dedim.
Çevirileri görmek için discord grubunda 10 lvl olmak ve sitelerine üye olmak gerekiyor. Bu kısım pek hoş olmasa da azçok İngilizceniz varsa ve ToG tartışmak istiyorsanız güzel bir ortam. Ben bir günde 10 lvl olmuşum :D
https://discordapp.com/invite/014STI773W6FVsAGQ @Miko

İlgilenenler için kısa bir bilgilendirme geçiyim. ToG Discord grubunun Zumisumi, Cletus gibi seriye ve Koreceye hakim kişilerin dahil olduğu bir çeviri grubu var ve ön gösterim bölümleri ingilizceye çeviriyorlar.
Webtoons.com serinin İngilizce yayın haklarına sahip ve başkalarının çeviri yapmasına izin vermiyorlar ama kendi çevirmenleri bir günde 10 farklı seriyi çeviren, seriye hakim olmayan adamlar. Dolayısıyla eğer alternatif bir çeviriden okumak isterseniz haberiniz olsun dedim.
Çevirileri görmek için discord grubunda 10 lvl olmak ve sitelerine üye olmak gerekiyor. Bu kısım pek hoş olmasa da azçok İngilizceniz varsa ve ToG tartışmak istiyorsanız güzel bir ortam. Ben bir günde 10 lvl olmuşum :D
https://discordapp.com/invite/014STI773W6FVsAGQ @Miko
bu harika! bilgilendirdigin icin tesekkurler cunku haberim yoktu!

Benim dikkatimi çeken asıl şey zahard ile edahnın sadece data dünyasında değil, kule içerisinde de anlaşamıyor olmalarını öğrenmek oldu.

Bariz olarak Edahn V’ye yakın biriydi. Üst katlarda bam’a yine yardım edecektir diye düşünüyorum.

Merak ettiğim şey ise Gustang ile olası bir müttefiklik durumu olur mu aralarında?

Şuan için villian zahard gibi görünsede final boss gustang olabilir? Her ne kadar chaotic natural bir karakter olsada.

Benim dikkatimi çeken asıl şey zahard ile edahnın sadece data dünyasında değil, kule içerisinde de anlaşamıyor olmalarını öğrenmek oldu.

Bariz olarak Edahn V’ye yakın biriydi. Üst katlarda bam’a yine yardım edecektir diye düşünüyorum.

Merak ettiğim şey ise Gustang ile olası bir müttefiklik durumu olur mu aralarında?

Şuan için villian zahard gibi görünsede final boss gustang olabilir? Her ne kadar chaotic natural bir karakter olsada.

final boss zahard veya gustang olmayacak bence bu işin devamı olacak zahard kuleyi 130 küsürlü katlarda mühürlemiş ordan sonrasında daha farklı olaylar olabilir.

Hadii mühür bozuldu ikinci thorn da açıldı. Gustang Zahardin gelecegini biliyordu bu yüzden thorn u verdi yoksa hic vermez elinde tutardı daha sonra istediğini getirene verirdi. Karizma Zahard isteyenlere de siu alin size karizma demiş. Ayna tarafında cikan seyi anlamadım : )
Baam buradan nasil kurtulacak insallah batirmaz siu. Tek kurtarici mazino gibi.
Baamin son halini gorunce gercekten oldu sandim la. 26. Baam gelecek sandim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık