Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Muhtemelen içinde bam'ınkine benzer bir şeytan var.
Büyük ihtimalle trende gördüğümüz baamın içindeki mavi şeytan tarzında birşey var.Mavi şeytan baama ben senin gerçek gücünüm beni kullanarak yenilmez olabilirsin dediğinde baam reddetmişti ve asıl çok daha devasa olan gücünü/potansiyelini görmüştük.Ama büyük ihtimalle zahard ve diğer aile liderleri güç sevdasından dolayı bu mavi şeytana benzer olanları kabul ettiklerini düşünüyorum.

Ya bu Zahard beni çok hayal kırıklığına uğrattı neden bilmiyorum. Yine iyi de ne biliyim farklı bir şeyler beklemiştim. :D

Ya bu Zahard beni çok hayal kırıklığına uğrattı neden bilmiyorum. Yine iyi de ne biliyim farklı bir şeyler beklemiştim. :D
Bu bide ciddilesmis hali. Dışardaki zahardla konusmadan önce tamamen heyecan ve macera peşinde kosan bir tipmis sanırım. Siu diğer zahard daha farkli demisti zaten ümidini kesme :)

Bu bide ciddilesmis hali. Dışardaki zahardla konusmadan önce tamamen heyecan ve macera peşinde kosan bir tipmis sanırım. Siu diğer zahard daha farkli demisti zaten ümidini kesme :)
Bilmiyorum bu arc'ı şimdilik beğenmedim zaten. -Eduan'ı görmek iyiydi ama o kadar- Böyle paralel evren tarzı şeyler girdi mi seriye seri akışı bozuluyor sevemiyorum :D

Baam’ın söylediğine dikkat ettiniz mi saldırdıktan sonra? Neden saldırdım ona diyor. Ki saldıracağı bişey de yoktu. Bağırdı saldırdı. Ve zahard dedi ya shinsooyu kontrol edebilirsen karşındaki insanın bedenini de kontrol edebilirsin. Gücünü ölçmek içn kendine mi saldırttı. Yoksa söylediğim saçma mı oldu ?

Baam’ın söylediğine dikkat ettiniz mi saldırdıktan sonra? Neden saldırdım ona diyor. Ki saldıracağı bişey de yoktu. Bağırdı saldırdı. Ve zahard dedi ya shinsooyu kontrol edebilirsen karşındaki insanın bedenini de kontrol edebilirsin. Gücünü ölçmek içn kendine mi saldırttı. Yoksa söylediğim saçma mı oldu ?
Çok mantıklı oldu bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık