Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Kızın numarasını yemeyeceğini tahmin ediyordum zaten. Baam'ın intikamının peşinde koşması da zaten sevgimizi ve saygımızı 5 kat artırdı. Zeki ama arkada kalan tiplerden olmaması da insanı fanlığa itiyor direk :D

Şimdilik güncelde olmayan çok insan olduğu için spoiler içine alıyorum biraz daha insan gelirse güncele konuyu tartışmaya çeviririz.

Uçan_Terlik

Ağlıcam şimdi ben okuyamıyorum google translate mi kullansam acaba? :oleyo:

thosy

Ben de batoto dan takip ediyordum ama baya geç çıkıyor orda. Mangahere da erken çıkıyor diye ordan takip ediyorum bir süredir.

Bu arada test sırasında Viole grubu ile Koon grubu karşılaşır mı sizce?

44'e kadar geldim.
Bence bu serinin Animesini yapsalar tutar bayağı.
Bu arada Koon Agero gibi birisi bizim tayfada olsa süper olurdu.(Tamam Sanji,Robin falan var ama bu çocuk ayrı bir seviyede)

Ben de batoto dan takip ediyordum ama baya geç çıkıyor orda. Mangahere da erken çıkıyor diye ordan takip ediyorum bir süredir.

Bu arada test sırasında Viole grubu ile Koon grubu karşılaşır mı sizce?
Viole grubu 20.kattaydı Koon grubu 25.kattaydı galiba,yanlışım varsa düzeltin.

thosy

Viole grubu 20.kattaydı Koon grubu 25.kattaydı galiba,yanlışım varsa düzeltin.
2. sezon 5 yıl sonrasıyla başlıyo, yani 21. kata geçtiklerinde 5 yıl geçmiş oluyor. Ama Koon'un olduğu yeri gösterirken 6 yıl sonra diyordu. Arada 1 yıl fark var, belki Viole grubu yakalamıştır diye düşündüm.

Noblesse, The God of High School, Girls of The Wild's, Crepuscule ve Transfer Student Storm Bringer manhwalari da Tower of God dışında takip ettiğim seriler. Hepsinin animesi güzel olabilirdi bence ama manhwalara anime çekiliyor mu bilmiyorum, hiç rastlamadım. Bu arada Zippy Ziggy'yi unutmamak lazım, okuduğum en komik serilerden biri.

Tek bildiğim animesi yapılan manhwa Kurokami The Animation o da güzeldi.
Koon'un insanlara güvenmekten vazgeçtiğinde baamı bulması ve ihanetin baamı bulmasıyla baamıda kaybetmesi,Koon'un yaşama sebebi viole aka baam'la aynı ''intikam'' çok ironik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık