Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Keşifçi Seviyecinin onlarca yıl uğraşıp bulduğu tekniği tek seferde öğreniyor ve uyguluyor. İkinci kullanışında ise seviyecinin de üstüne çıkıyor.
Dalga tutucu seviyeci 2 yılda tek bir dalga topu yapıyor ve adama dahi diyorlar. Baam ise 2 haftada 2 dalga topu çıkarabiliyor.

Açıkçası Komatsuya rakip olmaması için bir sebep yok. :)

Edit: 50lere geldim.
Edit 2: Çizimleri sıkıntılı olmasa çok güzel hikayesi var lakin kız ile erkeği 50 bölümdür ayırt edemiyorum. :(
O bir şey mi Phantaminum tam senin adamın aslında. Spoiler vermiyelim.

Sana diyecek söz bulamıyorum. Her hangi bir serinin ana karakteri hariç tuttuğun var mı? Fug da iken tam benim adamım olmuştu ama sonra tekrar bozdu. La sırf Rechal şeyi yüzünden bile Baam sevilmez, ne buldun anlamadım.
Baam adamdır.:D Bu arada Urek Mazino da sağlam karaktere benziyor.:D

Adam öldürme amaçlı vurmadı bile Baam'a.:) Bu arada tam hatırlamıyorum. Ama Urek'in kendisi peşindeki adamlara böyle diyordu di mi ?
İçerik 1000 kişiydi ama tam hatırlamıyorum. Fark eder mi, adam ne seviyede öyle ya da böyle çizik yedi. Shanks'ın kol kaptırması gibi oldu resmen. Benim adamın Enryu, axis olmadan bu o seviyede olmak çok başka bir şey.

@Eustass Captain Kid
Ancak İngilizce çıkan bölümü paylaş. Bir Türkçe özet geçeyim deme.

O bir şey mi Phantaminum tam senin adamın aslında. Spoiler vermiyelim.
En yüksek sıradaki seviyeciyi gösteriyor mu mangaka ?

O adam çok fazla kaçar.:S Onu ankete sokmaya gerek yok. Toriko evreni için bile fazla.
Baam vs Komatsu farklı bir anket çalışması. Hangisi daha yetenekli/ dahi gibi. TOG evreni 57ye kadar Toriko ile mukayese edilemez. 8 seviyeci gösterildi, kaç level ederler? 50 belki. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık