Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Şimdi ben 3 günde okudum seriyi. Başlarda shinsoo sayesinde hayat bile yaratılabiliyor falan dendi ki Baamın ilk yaşadığı yer bana saçma geliyor. Acaba baam eski kuralsız olabilirmi ? Rachelide kendi oluşturmuştur belki. Birde seviyeler karmaşıklaşmaya başladı benim gözümde, misal normal seviyecilerin mad dog karşısanda ve yahut baamın karşısında şansı varmı ?

Şimdi ben 3 günde okudum seriyi. Başlarda shinsoo sayesinde hayat bile yaratılabiliyor falan dendi ki Baamın ilk yaşadığı yer bana saçma geliyor. Acaba baam eski kuralsız olabilirmi ? Rachelide kendi oluşturmuştur belki. Birde seviyeler karmaşıklaşmaya başladı benim gözümde, misal normal seviyecilerin mad dog karşısanda ve yahut baamın karşısında şansı varmı ?
Mad dog filan nereye alacak bi seviyeciyi daha düne kadar E'idi. ama seviyeciler E'yi aşalı büyük ihtimal yüzyıl geçmiştir. Bizim Urek bile kaç yılda tamamlamış. Yani bi seviyeci rahat aşar o Valagaryi.
Ha Baam'ın olayı karışık bana kalırsa seviyecisne bağlıdır ama o da zordur harelde.
Rachelli düşüncende hoşuma gitti güzel olabilir.
Ve şuan bizim gördüğümüz güç gösterileri çok aşığıda kuleye göre. daha baya baya hamlar. Şöyle yüksek seviyelere ve yüksek katlara gelsinler o zaman daha sağlıklı olur.

Yani baamların hocası leroro veya kırmızı kafalı seviyeci mad dogu yenebilirmi ? Bana çok über seviyede gösteriliyor gibi geldi. Birde bu e seviyeler güçsüz olsa androssi niye zahard olsunki ? Sarı kafalı oğlanda anak gibi kral zahardın gayri meşru çocuğu falanmı çok üstünde duruyolar yüzük falan diyerek.

Yani baamların hocası leroro veya kırmızı kafalı seviyeci mad dogu yenebilirmi ? Bana çok über seviyede gösteriliyor gibi geldi. Birde bu e seviyeler güçsüz olsa androssi niye zahard olsunki ? Sarı kafalı oğlanda anak gibi kral zahardın gayri meşru çocuğu falanmı çok üstünde duruyolar yüzük falan diyerek.
Lero-ro 1000-3000 arasında yani nerdeyse yüksek seviyecilerin seviyesinde. Muhtemelen zorlanmadan Leroro alır.

Sarı kafalı muhtemelen Zahard Prensi çıkçak. Yani onla ilgili çoğu kişi böyle düşünüyor.

Seviyeciler kulenin 135. katına çıkmış kişiler Karaka bile seviyeci. High Ranker değil ki Karaka dediğimiz kişi Fug'un avcısı ciddi manada güçlü biri.
Keza Maddog ile Baam dövüşürken Baam'ın için avcı olabilecek potansiyelin var diyordu yani daha var diyebiliriz o seviyelere.

Baam güçsüzünden bir seviyeciye yaklaşmış olabilir mi ?
Olabilir misal Baam bir zıplayışta cehennem treninin kapısına kadar gelmişti aynı şekilde 1.sezonda kırmızı kafalı seviyeci Qaent shinsoo kullanmadan sadece fiziksel olarak çok yükseğe zıplayamıyordu shinsso kullanmadan bir seviyeci için bile bunun çok zor olacağı geçiyordu.

Aynı şekilde Reflejo'nun gücü B seviye kurallılar arasında görülüyordu. Şu an Reflejo'yu zaten aştı belki en son edindiği güç ile Quant kadar güçlü olabilir.

http://towerofgod.wikia.com/wiki/Character_Cards
(1. sezonun)

Androssi kuleyi tırmanmamış bir prenses.
Önce prenses oluyorlar sonra kuleyi tırmanıyorlar muhtemelen ki böyle olunca kuleye tırmanmaya başladıklarında seviyeci veya yüksek seviyeci kadar güçlü olmuyorlar.

Wangnan yani sarı kafa % 99.9 Zahard'ın prensi.

Son düzenleme:
Baamın hocası üçlü çeker :D
Androssi prenses olsa ne olur hala ham hala gücünü ortaya çıkaramıyor hakkıyla.
Zaten bunu hatırlarsın sadece Androssi değil + diğer kertenkere prensesle beraber yenildiler bi seviyeciye eskiden. Çılgın ablalaları gelmese öldülerdi
Dediğim ibi seviye atlaya atlaya bizim grubta bi baam o da çok zor çizeri iste.
Mad dog o kadar da üer değil sadece şuan bizm grup ve onlar gibiler için üst lig oyuncusu yoksa Baamın hocası çok is dağıtır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık