Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Öyle yaptım valla:D ama eminim.
Sabaha kadar Rachel çizsin lakin hiç olmazsa şu hakkında bahsettiği adamları görebilseydik iki karede yine heveslenirdik. Blogda yazmakla olmuyor bu işler maalesef. Van pis biter bu cık zor hele bu hızla.
Abi adam o kadar yazıyo yok şu evren yaratır yok şu mızrak atar kule parçalanır yok hayat yaratır falan filan ortaya bakıyor yok hiç bir şey yok. En yakın zamanda serinin hızlanması lazım yoksa cidden One Piece'den daha uzun sürecek ve millet sıkılacak

Şuan 35. kattalar ve 229 bölüm çıkmış burdan yola çıkarsak 883 civarında Tower of God bitecek :mad:

Belli karakterleri daha çok göstermesi lazım doğru ama gidip Zahard'ı veya Luslec'i göstermesini beklemeyin ne yapabilirdi misal Karaka ile FuG'un Elderleri plan yapıyorlar o toplantıyı gösterebilirdi hem böylece birkaç ağır topu görür hem de millet Baam'a şeytan mı kaçtı sahte Thor çakma Thor ne muhabbetini daha aza indirirdi.

Seri yavaş ilerliyor doğru ama yukarıdada dedim bu hızda 883 bölüme bitiyor hadi 1000 bölüm olsun bu kadar büyük bir evreni anlatıyor olsun o kadar One piece bile 800'lerine geldi.

Edit: Bu arc Rachel ölsün Baam birkaç yıl bunu atlatmaya çalışsın o ara Koon filan güçlenir Baam ile aradaki farkı kapatırlar.

"Complete One" derken neyi kast etti acaba? :hoo:
Baam'ın içine şeytan koydular o yüzden Beta ona öyle sesleniyor.
Cassano ve Horyang'ın içinde yarım şeytan vardı yarımlar ile işim olmaz diye dalga geçiyordu daha sonra Cassano diğer yarım şeytanı da aldı tamamlanmış oldu.
Yani Beta yaşyan ateşlemeli silahlara seslenişi öyle.

Vay arkadaş 1 aydır uzattıkça uzatıyor şurayı.

Edit: Şimdi dikkat ettim sanırım Koon , Wangnan ile Yihwa yı atölye savaşında aldığı bıçağın içine koyup trene atmış

Vay arkadaş 1 aydır uzattıkça uzatıyor şurayı.

Edit: Şimdi dikkat ettim sanırım Koon , Wangnan ile Yihwa yı atölye savaşında aldığı bıçağın içine koyup trene atmış
Yine okuyunca bende dikkat ettim, sanirim tahmin dogru, bicagi ile iceri firlatmis hemde rachel'e zarar veriyor, ohh mis gibi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık