Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
3 Maddog'tan birinin bu abimiz olabilir diye düşünüyordum. Kılıçlı dayının olacağı hiç aklıma gelmemişti neyse iyi oldu Varagarv'ın boş adam olmadığını gördük.

Çekirge sıçraması misali artık 3. defa karşılaştıklarında bu kadar yumuşak davranmasa keşke ama pek umudum yok açıkçası.
Bu Headon un Rachel i yukarı çıkarsın diye yarattığı bir şey değilmiydi ?

Benim asıl canımı sıkan nokta bu adam Dalga Tutucu ama Dalga tutucu olduğuna bin şahit gerek. Tekme tokat dalıyor :/
Shinssoyu manipüle et saldır Blue Oar var onu hiç kullanmıyor,Atölyede 6 baang yapıyordun şimdi kaç yapıyorsun biraz görelim ama hep tekme tokat salıyor bir de tekme tokat dalıyon madem Mule Love'dan öğrendiğin Atış Güçlendirme'yi filanda kullan.
Gücünü tamamiylemi göstermek istemiyor mu yoksa Thor bunları kullanınca çok mu yakıyor artık dumur etti vallahi.

Aynı şeyi tekrar edip vurucu bir bölüm sonu yapmaya çalıştı heralde ama bu şekilde hikaye çok saçma bir çıkmaza girdi. Şu saatten sonra Baam nefretle kızın peşine düşse yemez, düşmese yemez.. Ne yapacak da okuyucunun canını sıkmadan bu herife kuleyi tırmanmaya devam ettirecek merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık