Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bölümler uzun değil de paneller uzun. Tabletle okumalık seriye dönmüş biraz her skill panel kaplıyor vs.
Paneller bi yana, eğer Enkidu ile konuşan varlık Baam'ın gücü ise önümüzdeki bölümlerde kuleyi sarsacak bir güç salınabilir. Yok, alıştığımız kalitesiz webromanlardaki gibi "senin vücudunu alacağım hehe" gibi bir muhabbet görürsem bu seri hakkında ilk defa hayal kırıklığına uğrayacağım.

Söylesene 😎
Yoksa sen de mi yazar olmaya karar verdin. Devamı haftaya....
2 bölüm öncesinde hwa ryun, V'nin anılarından bir kısmına eriştiğini ve güçlerinin yakın zamanda uyanabileceğini söylemişti. Bu saatten sonrasında olay örgüsü ile bağlantı nasıl kurulur göreceğiz ama Baam'ın güçlerinin bu derece yoğun olmasının sebebini en azından biliyoruz.
bir süre herhalde V ile yol arkadaşlarının hikayesine yoğunlaşır dolayısıyla biz artık eski hikayeden özellikle sezon 2 den kalan karakterleri unutalım..

Umarım yalnızca anıları ve bir miktar gücüdür babasının. Daha diken'in ne olduğunu bilmiyoruz serinin sonu gelecek neredeyse. Seride çok fazla konu olduğu zaman bunları detaylı işlemek mümkün değil. Baam'ın cehennem treninde gördüğü kendi gücü nerede mesela.

Bunlar hep kayboldu gitti seriden. Bir şey yaratıp sonra yeniden arkasına dönmeden terk ediyor yazar. Hatta bunun yanında çok büyük bir güç daha vardı o da yok.

Büyük ihtimalle kendi de bilmiyor ne yapacağını nereye bağlayacağını. İyi bir evren yarattı ama kafasındaki gibi ilerletemedi. Başka açıklaması olamaz bu kadar konuların üzerinde dolanmasının.
Çocuğun içi 1 milyoncular gibi oldu, bir kaç tane gücünü açıklamadan, hop bir tane daha çıkartıyor, Oda gibi gereksiz gizem yapıyor, bir süredir iyi gitmiyor, umarım toparlar.

Baam bu benim gücüm dedikten sonra çizdiği o çizgi bütün güçlerini içeriyor muhtemelen. O hale geçtiğinde kırmızı ve mavi boynuzlar alnında oluşuyordu. Siyah Mart dahi kullandığında çizgi hatta biraz uzamıştı Kalavan ile dövüşünde diye hatırlıyorum. Muhtemelen ejderha da onun içindedir. Shinso kullanırken ejderhanın silüeti geliyordu bazen. Umalım da V çıkmasın içinden.

Son 5 yıldır belki biraz daha fazla zamandır seri iyi gitmedi ama halen umut veren yanları da var ayrıca sezon sezon ayırması da ilerde daha iyi toparlayabileceği her sezonu kendi içerisinde değerlendirebileceğimiz bir yere varır diye umut ediyorum.

Şu an güncelde ise bence artık yan karakterlerin hikayesinin iyi bir senaryoda gitmesini umut ediyorum çünkü baam ve ekibinin power uplarına yetişmek mümkün değil hemde sıkıcı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık