Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Beyaz'la dövüşürken yağan shinsu yağmurunu görünce aha açılıyor bizim oğlan dedim ama yok.
Dumas'ın "yağmur mu bu" dediği an ben de "hele şükür hatırladı" diyordum tam. Yağmurun mavi olduğunu görünce sövdüm bizim çocuğa.

Çok güçlü adamlara sakladığı bişey olsa neyse diyeceğim de rachel'ın bavulla gezen arkadaşına bile siyah shinsoo'yla vurmuştu bu çocuk. O kadar son koz olarak sakladığı bişey değildi.

Daha unuttuğu çok şey var da saymaktan bıktım. Baktım 8-10 bölüm önce dumas'a yenilince de aynı şeye söylenmişim.

Bu seri neden artık bu kadar az konuşuluyor eskiden durmadan muhabbeti dönerdi.
İçini dolduramayacağı bi evren yarattı. İnsanlar hayalinde canlandırdığı bu evrene aşık oldu.

Bi yandan da tarih ve karakterler üzerinden gizem kasıyordu. Aile liderleri merakla bekleniyordu.

Top 300'de olmayan ranker'lar dövüştüğü zaman doğal afet ortasında kalan karıncalar gibiydi bizim kurallılar. Güç konusunda çok merak yarattı.

Kuleyi en hızlı tırmanan bile 50 yılda tırmanmış. Baya uzun bi macera olacak diye beklenildi.

Bu beklentilerin hiçbirini karşılayamadı SIU. Hayal kırıklığı oldu seri. Korelilerin iğrenç zevklerine göre bişey çizmeye başladı.

İçini dolduramayacağı bi evren yarattı. İnsanlar hayalinde canlandırdığı bu evrene aşık oldu.

Bi yandan da tarih ve karakterler üzerinden gizem kasıyordu. Aile liderleri merakla bekleniyordu.

Top 300'de olmayan ranker'lar dövüştüğü zaman doğal afet ortasında kalan karıncalar gibiydi bizim kurallılar. Güç konusunda çok merak yarattı.

Kuleyi en hızlı tırmanan bile 50 yılda tırmanmış. Baya uzun bi macera olacak diye beklenildi.

Bu beklentilerin hiçbirini karşılayamadı SIU. Hayal kırıklığı oldu seri. Korelilerin iğrenç zevklerine göre bişey çizmeye başladı.
En temizi hayallerindeki gibi bırakmak sanırım seriyi. İlk iki sezonu ve üçüncü sezonun bir kısmını okuyup gerisini kafanda kurmak lazım artık.

Ayn öyle anca murata gibi sil baştan yapması lazım ama tek sıkıntı bu sil baştanın 1 sezon olması gerekliliği

O kadar katılıyorum ki bu yoruma 2.sezonun sonunda trene gönderdikleri ordudan sonra altında kalkamıycağı bi seviyeye çıkardı seriyi.Insanlar avci adayı diye Bamı gördükleri zaman bile korkarken Yama gibi avcılar ciddiye bile alınmıyor şu an ki seviyede.Keşke yavaş yavaş tırmandırıp gizemleri yavaş yavaş açmaya başlasaydı yoksa o kadar güzel bir evreni var ki serinin. Insan ister istemez potansiyelinin tamamını görmek istiyor. (Alıntı yapamamışım kusura bakmayın forumu nerdeyse hiç yazmak için kullanmıyorum Starrk ın yorumunu kastetmiştim.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık