Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Ciltte kaç bölüm var acaba 256 sayfa diyor, malum webtoon manga gibi değil. Resimleri sipariş verdiğimde parça parça görmek hiç hoşuma gitmez açıkçası.

-Cha hit kill on Kirin's subordinates leader.

- Kirin orders the other subordinates and his shinheuh to attack Tiara and Yuri

-Apparently the chapter ends with Baam and Lobadon arriving.
" Kirin: Im not sure about Tiara, but if you touch the 13 month princess Ha Yuri, we will get in serious trouble"

Ne olursa olsun galiba Ha ailesinin, Gustang ailesinden daha fazla ağırlığı var. İki ailenin birbirini kırması için Tiara’yı aradan çıkaracaklar diye korkuyorum. Sevmiştim karakteri, eğlenceliydi.

Aileler arasında en çok Arie ailesini merak ediyorum. En güçlü aile- Zahard'dan sonra- ama yalnızca güçlü - Haoqin- bir ferdini gördük şimdiye kadar. Bu aileden sonra Ha ve Koon aileleri geliyor bu aileler tahminimce benzer güçteler. Örneğin Arie ailesinin ikinci ve üçüncü güçlüleri şu an gördüğümüz çoğu karakterden güçlüdür muhtemelen. Ama tabii Arie Hon'un bireysel gücünü de hesaba katmak lazım. Traumerei ise aile liderleri arasında güç olarak sonlarda. Bu arch sonunda Gustang +Luslec+ Baam tarafından öldürülme olasılığı var.

Bölüme gelince bu haftaki bölüm bana göre geçiş bölümüydü ve boştu. Tabii ing çıkınca anlarız asıl meseleyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık