Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Sanırım okuyan olmamış,
Yuri zahard ne dedi:
(Biz bütün prensesler ,aile başları hariç,10 aileyi de yok ederiz )
Beni şaşırttı da ne diyeceğimi bilemedim. Adori'ye güvenmiştir belki.

13 kılıç sahiplerini gördük. Maschenny ve Yuri'nin gidip Lobadon, kirin gibi tipleri alması zor.

Yuri karaka'yı zor yeniyor ancak aile liderleri dışındaki herkesi yeneriz prensesler olarak diyor enteresan. Ya görmediğimiz prensesler çok güçlü ya da Yuri biraz kibirli biri. Baam gelmeseydi Tiara yeniyordu Yuri'yi ki Tiara ailesinin en güçlü 3 kişisinden biri bile değil belki. Evankell bir dal aile lideri tarafından öldürülüyordu nerdeyse. Ama neyse nasıl olsa mantıklı olması gerekmiyor serinin.

Yuri karaka'yı zor yeniyor ancak aile liderleri dışındaki herkesi yeneriz prensesler olarak diyor enteresan. Ya görmediğimiz prensesler çok güçlü ya da Yuri biraz kibirli biri. Baam gelmeseydi Tiara yeniyordu Yuri'yi ki Tiara ailesinin en güçlü 3 kişisinden biri bile değil belki. Evankell bir dal aile lideri tarafından öldürülüyordu nerdeyse. Ama neyse nasıl olsa mantıklı olması gerekmiyor serinin.
Sayıları da az. Belki en güçlü olanlar aşırı güçlüdür öyle kurtarır.

13 silah kullanıcılarından biri kayıp. Biri garam o da kayıp sayılır. Biri de mühürlendi (enne). Yani en güçlü 13 prensesin 3'ü yok.

7 ranker prenses'ten 1'i kayıp 4'ü ölü. Yani 2 tane kalmış.

Anak dahil 7 tane regular var onları hiç saymayalım zaten.

Toplamda savaşabilecek 12 bilinen ranker prenses var şuan. Kişi başına bi aile düşüyor nerdeyse.

Bilinmeyen prensesler de vardır ama Top100'de olması gereken o kadar kişi gördük ki prenseslere yer kalmadı. 2-3 tanesi aşırı güçlüdür belki.

Part 3 beklenileni veremedi. Bir şey yapmak için yola çıkılıyor ama yolun sonu apayrı bir konuma çıkıyor. Anlam veremiyorum.

Fug'un desteğini almak için çocuk rankera meydan okulu. Sonra fug avcısı ve yaşlısının yardımı ile yola çıkıldı. Sebep avcı adayının ustasını kurtarmak. Kanlı bir katliam beklenirken orta yerde saçma sapan bir oyuna evrildi hikaye. Savaş? Savaş yok. Sonra kurtarmak istenen JSH bir nedenden serbest bırakıldı. Hikayenin sonunda aile lideri araya girdi. Benim damadım olacaksın diye emrivaki yaptı. JSH araya girdi olayı tüm aileleri kapsayacak hale getirdi. Sonra prensesler ve kızlar beklenirken kurallı olan AA çıktı. Aile lideri ile konuştu etti iki el satranç oynadı olayı yakalamaca oyununa dönüştü. Bu arada ailelerin geçmişiyle ilgili sırlar ortaya çıktı vs. Neyin ne olduğu ne olacağı hiç belli değil. İlginç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık