Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Kraliyet savaşına aile liderinin bulaşacağını düşünüyorsan sana elimde güzel köprüler kaldığını söylemek isterim :D Jinsung'un etki ve nüfuz anlamında beyazdan daha büyük olduğu her açıdan belli. Kendin anlamamak için zorluyorsan yapacağım bişi yok kendini kandırırsın.
köprüleri sana aynı yöntemle vermişler, zahard sadece ben kralım diyerek kulleyi eline aldığını düşünüyorsan ve o zamanda aile lideri değil sadece kulleye tırmanan kişiler olarak orda olduklarını bile düşünemiyorsan senin problemin. jinsungun etki ve nüfuzunun sebebi kendi gücü. Bilmediğim gücünden dolayı olmayan bir icraatı varsa söyle de bilgi şelalenden bir yudum alayım. :oleyo2:

köprüleri sana aynı yöntemle vermişler, zahard sadece ben kralım diyerek kulleyi eline aldığını düşünüyorsan ve o zamanda aile lideri değil sadece kulleye tırmanan kişiler olarak orda olduklarını bile düşünemiyorsan senin problemin. jinsungun etki ve nüfuzunun sebebi kendi gücü. Bilmediğim gücünden dolayı olmayan bir icraatı varsa söyle de bilgi şelalenden bir yudum alayım. :oleyo2:
Gel gel al hazır almışken az bişi de türkçe öğrenirsin :D ( etki ve nüfuz kelimelerini bu kadar anlamamanın başka açıklaması yok malum)
"zahard sadece ben kralım diyerek kulleyi eline aldığını düşünüyorsan ve o zamanda aile lideri değil sadece kuleye tırmanan kişiler olarak orda olduklarını bile düşünemiyorsan senin problemin "
benim yorumumu şuna nasıl bağladın hele bi anlat bakim. Ha ailesinden doğup, Zahardla falan çocukken tanışmak jinsung'un kendi gücüne bağlıymış he :D Vay anam babam be... Sana yudumdan fazlası gerek gibi reis.

Gel gel al hazır almışken az bişi de türkçe öğrenirsin :D ( etki ve nüfuz kelimelerini bu kadar anlamamanın başka açıklaması yok malum)
"zahard sadece ben kralım diyerek kulleyi eline aldığını düşünüyorsan ve o zamanda aile lideri değil sadece kuleye tırmanan kişiler olarak orda olduklarını bile düşünemiyorsan senin problemin "
benim yorumumu şuna nasıl bağladın hele bi anlat bakim. Ha ailesinden doğup, Zahardla falan çocukken tanışmak jinsung'un kendi gücüne bağlıymış he :D Vay anam babam be... Sana yudumdan fazlası gerek gibi reis.
sözlerimi çarpıtarak kendini haklı çıkarmaya çalışmandan dolayı ne kadar yazsamda anlayamayacağın ve kendini sıyırmak isteyeceğini düşündüğümden, haklısın.
kimin haklı olduğunu artık zaman gösterir.
bölüm güzelmiş, birkaç bölüm sonra belki gustangın kiminle çalıştığını öğreniriz.

Bu archtan sonra yok mu Baam ile bir Enne kurtarma operasyonumuz. Bu arada Baam Enne'nin mührünü bozabilecek renksiz aralığı ondan alarak akıl sağlığını yerine getirebilecek tek kişi olabilir. Ayrıca annesinin cebinin Enne'de olması hikayenin artık hızlanması Enne'yi kurtarma archının yakın olabileceğini gösteriyor. Daha önce de yazmıştım bu Blossom ve Po bidau'yu müttefiki yapar bizimkilerin.

Hatta Baam Zahard ordusuna karşı savaşırken Enne de Adori ile eşleşir gibime geliyor. Bunların sıralamada aynı yerde olması nedeniyle savaşa kesin gözüyle bakıyorum. Tabii bu kurtarma olayı önce archın bitmesi derken 2 3 yıla uzar bu iş.

Son düzenleme:
Biz bu aile liderlerini görmek için ne kadar bekledik arkadaşlar ya ne teoriler kastık fln.Şimdi çıkmışlar cep saatinden mesajlaşıp gemide fln buluşuyorlar allahım hele bu tramuerin ayısı alev üflüo adamlar pert oluyor fılan nasıl sahnelerdir böyle.Bu siu ya naptılar kaçırdılarda zorla fanart mı yayınlatıyorlar.

Bu arada 12 aile reisi bilmem kaçıncı katın adminiyle anlaşma yapıp tırmanmayı durdurup karşılığında ölümsüzlük alıyorlar.bir aile reisine admin ölümsüzlüğü çoçuklarının kısa yaşamı karşılığında veriyor,niyesi hala meçhul, birde baamın babası ölümsüzlüğü kendi isteğiyle reddediyor.Ölümsüzlük anlaşmasında benim bildiğim kuledeki kimse bunları öldüremiyor olay güç mevzusundan ziyade tabu kule izin vermiyor.Misal baamın annesi intiharı deniyor ama ölemiyor,babası anlaşma yapmadığından malumunuz :/İşte istisnalar kuralsızlar.Urek,baam fln bu tabudan muaf.Zorlarsak rachel deriz belki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık