Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Prenses arc’ı bu mu yani? Baam’e gelin olma turnuvası mı?
Yalnızca Traumerei'nin ailesindeki prensesler sanırım. Ancak tabii Yuri, Androssi bu olayı haber alırsa gelebilirler diye düşünüyorum. Hoş Yuri'ye ne oldu onu bile bilmiyoruz.

Düzeltme: Metni şimdi gördüm. Diğer ailelerden de katılım olması için jinsung ha ısrar ediyor. Traumerei kabul ediyor. Enteresan bir archa giriyoruz. Yuri duyarsa anında gelir. Ama diğerlerinin şansı yok Yuri gelirse.

Son düzenleme:
bu seri bir one piece saçmalığı içermediği için bu yarışmanın gayet eğlenceli ve olayları bir çok aile açısından baam ve zahard dengesinin kurulması yönünde enteresanlaştıracaktır. veritas gibi yarım kalmasın yeter. siu > e.oda.

Hemen hayal kırıklığına uğramamak lazım. İşleyiş klasik kore serilerindeki gibi olmayabilir. Çünkü prensesler kulede önemli bir siyasi/güç unsuru oluşturuyor. Baam'ın en güçlü prensesler tarafından desteklenmesi kuledeki yerini sağlama alıp Zahard karşısında durması açısından önemli. Ayrıca bu yarışmaya katılma potansiyeli olan kişiler beni heyecanlandırdı açıkçası. Yuri ve Androssi'yi tekrar görebiliriz. Baam'ın karısı olmak gelecekte aile lideri kadar güçlü olabilecek birinin karısı olmak demek, güç arzulayan diğer prensesler ve kule sakinleri de bu olaya dahil olacaktır. Yani görünürde bir harem olayı olsa da biraz daha kanlı geçen, siyasi entrikalarla dolu bir arch izleriz muhtemelen. Yalnızca prensesler değil, kulede Baam'ın önemini bilen herkes kızlarını onunla birlikte olması için yarışmaya getirecektir. Gelme potansiyeli olan kişiler arasında lilial bana o kadar güçlü görünmedi. Dolayısı ile bambaşka biri galip gelebilir bu yarışmada. Tabii o sırada Baam ve arkadaşları oradan tüyer mi ne olur bilemiyorum. Her türlü sıradışı bir arch bu.

Gustang, Rachel'e yarışmaya katılması için emir verir mi acaba? Görünüşe göre Rachel, artık Gustang için çalışıyor. Eğer öyle olursa yarışma daha ilgi çekici bir hâl alır.

Güzelim seriyi kore bokuna bulamasaydı keşke:/
Şu ana kadar gösterdiklerine bakarsak ben Siu'ya açtım krediyi. İyi bir hikaye sunacak eminim.

Herif kaçırtsa gene kaçırtırdı yani Baam'ı, çok ama çok kolay da olurdu. Şimdi 10 aileyi bir araya getirebilecek bir hikaye kurgusu üzerine yoğunlaşacak. Bekleyip görmek lazım.

Şu ana kadar gösterdiklerine bakarsak ben Siu'ya açtım krediyi. İyi bir hikaye sunacak eminim.

Herif kaçırtsa gene kaçırtırdı yani Baam'ı, çok ama çok kolay da olurdu. Şimdi 10 aileyi bir araya getirebilecek bir hikaye kurgusu üzerine yoğunlaşacak. Bekleyip görmek lazım.
Ana karakter için kadınların sıraya girip dövüşme işi benim canımı sıktı zaten. Kore boku dediğim kısım bu:/
Yoksa 10 aileyi birden işleyeceği bir ark için burun kıvıracak değilim.

Köpek bokundan da kurtulamadık daha. Biraz da bu canımı sıktı açıkçası. Arkın kapanışını panelle verdi ama geçiş çok yumuşak oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık