Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

FUG, Yama'yı devirip büyük kardeşi kafes lideri yapmaya çalışmamış mıydı? Şu antik boğaya sahip adamı yollayarak.

Planı oluşturanlar daha çok Fug'un kurucu asıl ulu tayfası sanki çünkü Fug'da Baam'a da karşı olanlar vardı hatırlarsan. Hatta savaş gerçekleşeceği zaman bunu asıl uluların desteklediğini ancak bazılarının karşı çıkıtığını söylüyordu Hwa Ryun. Hatta daha önce de Baam'ı öldürmeye çalışanlar oldu Fug'dan. Baam'ın gerçekte kim olduğu Fug'da bile az kişi tarafından biliniyor. Örneğin Jinsung Ha'da ne olduğunu bilmiyorum o çocuğun diyor. Yani bilenler asıl ulular belki yalnızca Luslec ve diğer bir iki kişi ki Luslec'i Fug'da bulunan en güçlü kişilerden sayabiliriz herhalde.

Traumere'yi Kaiser'in almasını istiyordum. Zahard ekibi devrildikten sonra ailelerin yarısının lideri değişecek diye umuyordum. Yama olmasından yana da bir sıkıntı yok ama genç ekibin güçlenmesi daha güzel olurdu bence.
100. katta ben Arie Hon vs Baam bekliyorum. Aşağı yukarı o civarlarda Baam ilk 20 seviyesinde sabit bir şekilde kalır bence. Hoaqin tecrübesinden dolayı güzel bir savaş çıkarabilir. Hiç olmadı keyifli bir savaş olur. Sonra kat yöneticinden işlerine yarar şeyler üzerinde oyun isterler.

Traumere'yi Kaiser'in almasını istiyordum. Zahard ekibi devrildikten sonra ailelerin yarısının lideri değişecek diye umuyordum. Yama olmasından yana da bir sıkıntı yok ama genç ekibin güçlenmesi daha güzel olurdu bence.
100. katta ben Arie Hon vs Baam bekliyorum. Aşağı yukarı o civarlarda Baam ilk 20 seviyesinde sabit bir şekilde kalır bence. Hoaqin tecrübesinden dolayı güzel bir savaş çıkarabilir. Hiç olmadı keyifli bir savaş olur. Sonra kat yöneticinden işlerine yarar şeyler üzerinde oyun isterler.
100. kat yazınca aklıma gelen bir şeyi yazayım buraya:
100. katta Baam Arie Hon ile savaştıktan sonra Urek ile beraber 100. kat gardiyanından görev almasını bekliyorum. 100. kat gardiyanı ölümsüzlük verebilecek kadar yetkiliyse, kuleden çıkış yolunu da biliyordur. Fakat görev tek kişinin yapabileceği kadar basit olmadığı için bu zamana kadar Urek yapamadı. Hatta aile reisleri bile ekip çalışmasıyla bu meseleyi hallettiler bir Bloodmadder belki tembellik yapıp yardım etmediği için ölümsüzlük doğrudan ona bahşedilmedi.

100. kat yazınca aklıma gelen bir şeyi yazayım buraya:
100. katta Baam Arie Hon ile savaştıktan sonra Urek ile beraber 100. kat gardiyanından görev almasını bekliyorum. 100. kat gardiyanı ölümsüzlük verebilecek kadar yetkiliyse, kuleden çıkış yolunu da biliyordur. Fakat görev tek kişinin yapabileceği kadar basit olmadığı için bu zamana kadar Urek yapamadı. Hatta aile reisleri bile ekip çalışmasıyla bu meseleyi hallettiler bir Bloodmadder belki tembellik yapıp yardım etmediği için ölümsüzlük doğrudan ona bahşedilmedi.
100. Kat gardiyanı: Kule dışına mı çıkmak istiyorsunuz. İstediğiniz şey orada, kulenin en tepesinde! :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık