Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Togla ilgili iki teori paylaşmak istiyorum. İkisine de en azından gülmüştüm.

Rachel ve Baam kulenin sonuna birlikte çıkarlar. <3
Baam, Rachel'i aşağıya iter.

Baam 13 ay serisini elde eder. <3
Zahard ile Baam evlenir.

:alkis::alkis::alkis:
Togla ilgili iki teori paylaşmak istiyorum. İkisine de en azından gülmüştüm.

Rachel ve Baam kulenin sonuna birlikte çıkarlar. <3
Baam, Rachel'i aşağıya iter.

Baam 13 ay serisini elde eder. <3
Zahard ile Baam evlenir.

Beyaz şovunu yaptı. Kallavan baştan çift kolunu kullansaydı Baam'ın şansı hiç olmayacaktı görüldüğü üzere. Beyaz'ın bu iyi niyetli halleri bizimkilerle yakın olan parçasından kaynaklanıyor sanırım. Baam muhtemelen kafesi kurtarmak yahut yerini değiştirmek adına kullanacak ruh güçlerini. Kallavan kolunu feda edince bir an acaba yenilir mi diye sorsak da toparlanışı çok daha güçlü oldu. Ne kadar sert biri olduğunu görmüş olduk. Ben beyaz'ı yeneceğini düşünüyorum, tabii ama şu an öncelikli sahneler kafesinkiler gibi görünüyor.

Kafesi oraya ışınlayamazlarsa Kallavan'ın yenilip yenilmemesi bir şey ifade etmeyecek. Henüz Yasratcha dahil olmadı çünkü savaşa. Oraya gelecek güçlü bir kişi savaşın seyrini değiştirebilir ki bu muhtemelen haftaya kafesle birlikte bizimkiler olur.

Savaş kahramanları da bizim tarafa geçecek. Devon epey ılımlı gibi zaten ama kezbanlık yapıyor. Bizimkilerin kozları belli ama filo son kozlarını sürmedi bence ortaya. Sürmüş gibi göründüğünde bile Jinsung Ha'nın kurtulmaması için ağır toplar sahaya inebilir. Baam her daim sürpriz tabii ama şöyle ihtiyar heyetinden birilerini görsek fena olmazdı.

Beyaz şovunu yaptı. Kallavan baştan çift kolunu kullansaydı Baam'ın şansı hiç olmayacaktı görüldüğü üzere. Beyaz'ın bu iyi niyetli halleri bizimkilerle yakın olan parçasından kaynaklanıyor sanırım. Baam muhtemelen kafesi kurtarmak yahut yerini değiştirmek adına kullanacak ruh güçlerini. Kallavan kolunu feda edince bir an acaba yenilir mi diye sorsak da toparlanışı çok daha güçlü oldu. Ne kadar sert biri olduğunu görmüş olduk. Ben beyaz'ı yeneceğini düşünüyorum, tabii ama şu an öncelikli sahneler kafesinkiler gibi görünüyor.

Kafesi oraya ışınlayamazlarsa Kallavan'ın yenilip yenilmemesi bir şey ifade etmeyecek. Henüz Yasratcha dahil olmadı çünkü savaşa. Oraya gelecek güçlü bir kişi savaşın seyrini değiştirebilir ki bu muhtemelen haftaya kafesle birlikte bizimkiler olur.

Savaş kahramanları da bizim tarafa geçecek. Devon epey ılımlı gibi zaten ama kezbanlık yapıyor. Bizimkilerin kozları belli ama filo son kozlarını sürmedi bence ortaya. Sürmüş gibi göründüğünde bile Jinsung Ha'nın kurtulmaması için ağır toplar sahaya inebilir. Baam her daim sürpriz tabii ama şöyle ihtiyar heyetinden birilerini görsek fena olmazdı.
Savaşa Baam'ın tarafına katılacak sadece Dowon olacak gibi. İhtiyar heyetinden birilerinin gelmesi için çok geç oldu gibi. Savaş başlayalı baya oldu. Gelse bile çok bişey değişeceğini zannetmiyorum. Duvarın arkasında yeni 4. filo oluğunu öğrendik. 5. filo ve Lo Po Bia'dan gelen 2 branş aile lideri ve savaşçıları var. En az 11 yüksek seviyeli duvarın arkasında. Asıl savaş daha başlamadı bile yani. Yama hariç herkes yorulmaya başladı bile. Dediğin gibi kahramanlar gelse bile bu savaşın kazanılması çok zor. Bu savaşın kazanılması için Zahard ordusu içinde birinin sağlam bir ihaneti şart.

Savaşa Baam'ın tarafına katılacak sadece Dowon olacak gibi. İhtiyar heyetinden birilerinin gelmesi için çok geç oldu gibi. Savaş başlayalı baya oldu. Gelse bile çok bişey değişeceğini zannetmiyorum. Duvarın arkasında yeni 4. filo oluğunu öğrendik. 5. filo ve Lo Po Bia'dan gelen 2 branş aile lideri ve savaşçıları var. En az 11 yüksek seviyeli duvarın arkasında. Asıl savaş daha başlamadı bile yani. Yama hariç herkes yorulmaya başladı bile. Dediğin gibi kahramanlar gelse bile bu savaşın kazanılması çok zor. Bu savaşın kazanılması için Zahard ordusu içinde birinin sağlam bir ihaneti şart.
Yüzyıllardır savaşın kazanılması adına ilk defa bir umut ışığı var. Fug'da mantıklı aklı başında biri varsa mutlaka orayı izliyordur. Elbette bütün kuvvetleri nedensiz yere oraya yığsınlar diyemem ama mantıklı, hesapçı bir örgütse eğer fug Baam'ın yapacağı şovdan sonra orada bizim elemanları ezdirmez. Üç avcı bir avcı adayı ve Jinsung ha'da önemsiz değildir herhalde onlar için. Zahard tarafından ihanet görür müyüz bilmem. İhtimali dahilinde. Lakin ihanetin sonuçlarından çekinmeyecek Evankell ayarında sağlam biri olmalı bunu yapan, belki henüz sahne almayan biri.

Savaşın yeni başladığı hususuna katılıyorum. Asıl savaş kafes duvarı aştıktan sonra başlayacaktır. Kafesin henüz görmediğimiz bir muharebe donanımı var sanırım. Aksi halde koca kafesi yük edip oraya taşımak anlamsız. Bunu hali hazırda filo komutanları da belirtmişti.

Beyler spoiler yememek için bölümlere ve yorumlara bakamıyorum. Hızlıca bir şey sorup çıkacağım. Bu artiz Beyaz dilinden düşürmediği o meşhur eski gücüne kavuştu mu tam manasıyla? Yoksa hala "Hala eski gücümde değilim :S :S" demeye devam mı ediyor? :/

Son düzenleme:
Beyler spoiler yememek için bölümlere ve yorumlara bakamıyorum. Hızlıca bir şey sorup çıkacağım. Bu artiz Beyaz dilinden düşürmediği o meşhur eski gücüne kavuştu mu tam manasıyla? Yoksa hala "Hala eski gücümde değilim :S :S" demeye devam mı ediyor? :/
Kavuştu. Adam haklıymış eskilerden bahsetmede.
Sen kaçtasın?

İyi iyi sonunda. :/ Yalnız içgüdülerim bana diyor ki; gücüne kavuşmasına rağmen Kallavan'ı yenemez bu arkadaşımız. Hikayenin gidişatı Kallavan'ı daha güçlü olmaya zorluyor.

Resmi olarak günceldeyim. (476)
Duvarda pekala artislik yapıyordu beyefendi tam gücümdeyken senin gibilere yenilmezdim diye. Şimdi görecez ne kadar dolu atıp tuttuğunu. Gidişatı fena değil şimdilik top 100 seviyeci izlenimi veriyor gibi. Ama bana kalırsa hala bir Evankhell değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık