Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Arc sonunda Yama'nın 7. Avcı koltuğunda kim oturuyor olacak?

• Kullanılan toplam oy
    115
O değilde baam’ın white’ın kışkırtmalarına gelmesi bana ace’i hatırlattı inşallah sonu öyle olmaz yavrucağın
Ace,Baam kadar potansiyelli değil. Mf'de Baam olsa 10 dk. da mera meranın uyanışını açar alevleri güneşin alevlerine dönerdi 🙂
Akainu'ye sen kimsin odun ateşi der verirdi ateşi 🔥

Although it seems like Khel Hellam is stronger than the combined efforts of Evankhell and Baylord Yama, according to SIU, the outcome of the fight between Khel Hellam and the two would be hard to determine had it continued. He further states that without any outside variables and considering only power, it cannot be said that Evankhell plus Yama in his Complete Transformation would be weaker than the Elder as Evankhell was too busy defending while Yama still had not fully transformed his right arm. Regardless, Khel Hellam has vast experiences to draw from such as being able to see fate.

Khel Hellam birebir dövüşte Evankhell'den güçlüdür. Hatta Yama ile birlikte bile Hellam'ın alma şansı var.Geleceği görme gücü nasıl etki eder belli olmazmış.

....
Ha Jinsung
Khel Hellam
White(gücünü sürekli kullanırsa)
Kallavan
Evankhell
Maschenny
Yasratcha
Yama

Son düzenleme:
Yama, tam köpek insanların lideri.
Rak, ırkından birini buldu gibi geldi bana. Ama arka plandaki ekrana odaklanıyor sonraki panelde. Güzel yemdi.
Koon pis pis sırıtıyor, White'a verdiği güçleri Baam'a çekebilir. Yetti zaten White da, bir oturmadı karakter bir yöne. Canlı bomba taşıyorlar yanlarında.

Baam ruhları uyandırdıktan sonra bi de koon’un balık desteğiyle baya canavar olabilir. Yeni aldığı kırmızı kılıç o balıkla level atlamıştı.

Rak bayadır “şu desteği bana da yap” diyordu ama koon yapmadı. Rak ırkından dolayı ekstra bi güç uyandıracak galiba. Bi de yanlarındaki hafif geleceği gören karakteri ekleyince white’ın kaçılamayan saldırılarından sıyrılmak mümkün olur. Trende hwaryun’un desteğiyle endorsi white’ı tutmuştu buna benzer bi taktikle.

Bu üçlü gelirse white inebilir. Ama bu karakter bu kadar da erken harcanmaz. Belki döverlerken süre biter.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2021.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık