Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

MuzluYulafEzmesi

Yahu ben bu Yuri'ye fena düştüm . Kaldırın beni dostlar ...

Ben One Piece animesinde yaşamıştım bunu. En son 10 bölüme kadar dayanmaya karar verdim. 4. bölümde ikna oldum : ))
Dragon Ball'da ise başaramadım devam etmeyi.
@İnari 'den azar yediğim için bırakmaktan vazgeçip 5 bölüm daha okumuştum bende ama sarmadı maalesef . Günde 1 bölüm okumaya bile ikna edemiyorum kendimi :( Gerçekten One Piece'in ilk bölümlerine bakınca '' Nasıl dayanıp izlemeye devam etmişim bu seriyi ? '' diye soruyorum kendime bende . İlk bölümler çok vasat gibiydi :D
One Piece 60. bölümden sonra ikna olduydum:oleyo2: kaç kere başlayıp bıraktıydım:D

Op zaten boş seri yha
O kadar da değil. Boş seri olsa dünyanın en çok satan mangası olmazdı. Yiğidi öldürelim hakkını verelim.
Manga olarak çıksa KnY'nın domine ettiği piyasada ne yapardı bilemiyorum,yok ederdi heralde rakip tanımazdı.
Katılıyorum. Ya da Kore'de manga-anime kültürü biraz daha iyi olsaydı global olarakta ses getirirdi.
Belki günde 1 bölüm şeklinde okumaya devam ederim . Yuri için ...
Yahu ben bu Yuri'ye fena düştüm . Kaldırın beni dostlar ...
Mangasını oku seriye aşık olacaksın. 1 bölümle tadını alamazsın. Yuri'ye gelince, onun ailesinde daha çok seveceğin biri var emin ol.

Yalnız ToG dediğimiz seri OP'u 5 e katlar 10 a böler. O kadar manga falan okudum ToG kadar saran bir manga olmadı daha beni.
OP'la kıyaslamak istemiyorum, OP artık benim için çoktan başka serilerle kıyaslanmaktan çıkan ve yaşam tarzı olan farklı bir şeye dönüştü. Lakin son zamanlarda ToG'u daha çok bekler oldum açıkçası. Nazar değmesin Siu abimize. :/

OP'la kıyaslamak istemiyorum, OP artık benim için çoktan başka serilerle kıyaslanmaktan çıkan ve yaşam tarzı olan farklı bir şeye dönüştü. Lakin son zamanlarda ToG'u daha çok bekler oldum açıkçası. Nazar değmesin Siu abimize. :/
Valla ortak ikisini de okuduk sende biliyorsun bende. ToG'un ayrı bir havası var. OP'un bende de yeri ayrı, ilk göz bebeğim ama ToG'un bir tık daha iyi olduğunu düşünüyorum. Karakter çizimleri, işlenişleri, hikayeleri, serinin hızı, serinin kurgusu çok güzel. OP'da ise okuyanın canını sıkan bazı durumlar var. Öncelikle çok fazla gizem var. Hem mangakası hem de animesi sakız gibi uzatmayı seviyor. Plot armor'da çok kötü işleniyor. Karakter çizimleri zaten Allaha emanet. Seri de tipi düzgün olan 10 tane adam anca vardır, Shanks falan.

Yeni bölüm gelmiş beğendim ben baya baya alışıyorum çizimlere de ama bazı isimleri değiştirmelerine üzüldüm lesso sevdiğimiz bir kardeşimizdi mesela. Rak tam rak olmuş tam bir lider :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık